Wpis z mikrobloga

@Okex nic nie mam jesyem kompletnym laikiem jeśli chodzi o elektrykę. Ale możliwe, że taki kabel może wymagać specjalnego zasilacza? Próbowałem podpinać pod lapka/ładowarkę od telefonu i świeci niby działa..
@FoX2137 ponad 900 pozytywnych opinii... Mam powerbanka input 5v co wgl jest śmieszne on się wyłącza jakby nie widział kabla...

Edit. Podłączylem pod usb od dekodera. Narazie niby ładuje. Odezwę się za 30min :D
@Okex ładowarka właśnie zaświeciła się na zielono. Podjarany całą sytuacją że może wkoncu... Biorę ja do ręki. Kur#wsko zimna... Już zły znak. Wkładam i nic. Teraz to kompletnie padła do zera
@Majkel94: Jak dajesz to powerbanka i masz w nim przycisk do włączania/wyłączania to po wykryciu ładowarki spróbuj nacisnąć raz żeby wyłączyć i potem manualnie włącz kolejnym kliknięciem, baterie masz na 7.4v?
@Okex na powerbanku nie mam możliwości manualnej by go włączyć. Automatycznie po wykryciu USB się włącza. Tak bateria 7.4v pojemność 850mah. Właśnie podłączylem tym razem pod TV. Trzymałem 20minut, włożyłem do autka. Skręciłem kołami, to już coś. I bateria padła. Ale czy to nie była kwestia samo a ładowania. Gniazdo w tv input 0.5A. Podłącze na godzinę i dam znać hah.