Wpis z mikrobloga

Witam, znów zaśmiecę trochę tag zdjęciem składu, ale musze poprosić Was o pomoc. Strasznie chciałbym tego depaya wyrzucić, jest totalnym bolcem, ale nie mam absolutnie żadnego pomysłu kogo dać tu za niego. Zależy mi na Malenie, jest niewymienny. W komciu zdjęcie ławki, ten James z manu też jest całkiem fajny, dembele też. Pomóżcie proszę. Budżet do ok 100k.
#fut
Loonar92 - Witam, znów zaśmiecę trochę tag zdjęciem składu, ale musze poprosić Was o ...

źródło: comment_15820337464WCAkuCgPFyEq3qewfy3QU.jpg

Pobierz
  • 14
jest totalnym bolcem


@Loonar92: Jeden z moich ulubionych graczy, ba, pasujących dobrze do mety. Jakby miał 4* słabszej nogi to byłby dużo droższy. Na początku jego NIF był bardzo drogi. ¯\_(ツ)_/¯ Ale rozumiem, nie pasuje.
@chim3ra: no właśnie chodzi o te słabsza noge.. Gość marnuje mi wszystko na N i na śpo, dałem go na skrzydło in game, tam przynajmniej biega. Może nie umiem nim grać, niewykluczone.
@michalp1892: na N tego benka? Czy jak? Bo nie widzę go w żadnej formacji tutaj
@chim3ra: grałem właśnie ostatnio na tego petita, zrobił na mnie wrażenie, dlatego o nim pomyślałem. Gość grał nim na LP, ale dawał rade. Jescze jakieś propozycje ikon do 250 k?
@chim3ra: nie jestem pro Playerem, gram w div 6-8, jak widzisz mam sheve i gra mi się nim całkiem dobrze. Wiem, według Was, to guwniane karty, ale mi na te chwile wystarczają. No ale ok, coś poprobuje, wrócę chyba do nifa wijnalduma, da zgranie tutaj idealne.