Wpis z mikrobloga

musze się przyznać , robiłem swapy i trafiłem na bardzo dobrego przeciwnika, skład za grube miliony itd. Podczas meczu fartem strzeliłem 1 bramke i cyk dabik poleciał , zaraz drugą strzeliłem i znow cyk dabik i z oglądaniem powtórki.Psycha mu siadła i typ wyszedł z meczu. Był to Polak bo miał polski nick.. Dabik to dobry ruch psychologiczny w tej grze. stonks
#fut
  • 14
@kowi1910: Nie dabuje jak gram normalne meczy ale pod swapy , misje czemu nie. Jeśli to może przyspieszyć ten proces to dabuje.Jak komuś przeszkadza cieszynka to niech nie gra, chyba wiedział że taka cieszynka istnieje kupując tą grę.Nie jest to #!$%@? zachowanie, #!$%@? zachowanie to wyzywanie kogoś po meczu od dzieci itd
@mizticer ja to już szanowanie przeciwników obaliłem gdzieś w styczniu, teraz byle z kim gram to cieszynka uciszania oraz gra na czas od 70 minuty. Za bardzo sie #!$%@?łem jak ktoś tak robił. A najważniejszy jest wynik ¯_(ツ)_/¯
@dulux23: ma spory wpływ, wiem po sobie. Gram normslnie, strzelam bramkę, skipuje, a #!$%@? strzela mi gola i mnie dabuje. Za wszelką cenę wtedy próbuje mu strzelić, denerwuję się, im bardziej chce, tym więcej błędów popełniam. To znaczy, popełniałem, bo teraz już mnie to nie rusza aż tak, na spokojnie sobie gram. Ale zawsze miło wymusić rq na gościu robiącym daby ( ͡° ͜ʖ ͡°)