Wpis z mikrobloga

W związku z postępującym tworzeniem się tzw. „stref wolnych od LGBT” bardzo fajnym pomysłem jest poinformowanie gmin partnerskich w innych częściach Europy o tym procederze. Obrazek kradziony, ale akcja jak najbardziej RiGCzowa. Taka ciekawostka dla członków #neuropa (i nie tylko) z dużą ilością wolnego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lgbt #bekazpisu #bekazprawakow
aPimpNamedSlickback - W związku z postępującym tworzeniem się tzw. „stref wolnych od ...

źródło: comment_158197712058B1aXrOsfrqWKnmjiGy1J.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: i każdy wniosek opisywać w języku gmin stowarzyszonych: "uprzejmie donoszę"...
że demokratycznie wybrane władze postępują niedemokratycznie dyskryminując ekspresję odmiennej seksualności w miejscach publicznych. Co wyczerpuje temat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
@AkyszLewusie: inaczej, wchodzi ustawa ze strefami nie dla łysych. No generalnie wiadomo, że łysych jest dużo i #!$%@? im zrobią. Ale jeden łysy komuś nie przypasuje, ponieważ bażant, a że mają akurat na to ustawę to mogą ładnie zapraszać go do #!$%@?. Już #!$%@?ąc od tego, że sama taka ustawa stanowi pretekst do ostracyzmu społecznego i generalnie niesie ze sobą negatywny ładunek emocjonalny wobec #!$%@? ludzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@AkyszLewusie: no niekoniecznie, ja nie jestem, wielu moich znajomych też nie, a kilku jest, a nawet nie znają albo nie wiedzą, że znają osobę homoseksualną. Człowiek, który jest obojętny jak się dowie, że to zło i trzeba tępić to może będzie, a jak się dowie, że to ludzie i jest ich dość sporo wszędzie i w sumie są spoko to może nie będzie.

Nie wiem czy byłeś na jakiejś paradzie
  • Odpowiedz