Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, przez swoją mentalność spierdoksa nigdy nie zamocze. Poznałem na #badoo dziewczynę, która okazało się, uczy się u mnie w szkole. Dodatkowo mamy wf razem, laska mnie kojarzy i wie dużo rzeczy o mnie. Komplementuje mnie. Wie gdzie mieszkam i mówi, że kiedyś jej drogę zaszedłem i prawie w dziurę wpadła i "hihi musisz mi to jakos wynagrodzić". Zaproponowała sama, zebysmy jutro poszli razem na wagary, a ja już myślę jak się wymigać. Co jest ze mną nie tak guuurwa. #przegryw #stulejacontent #zalesie #logikaniebieskichpaskow #gownowpis
  • 9
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Typie, korzystaj bo drugi raz pewnie ci się taka sytuacja nie zdarzy i będziesz żałował. Sam #!$%@?łem kilka szans, które miałem więc wiem o co chodzi - nawet jeśli spotkanie nie pójdzie po twojej myśli, nie będziesz mógł sobie zarzucić, że nie próbowałeś, ale jeśli sama jest tobą zainteresowana, to i tak jesteś na wygranej pozycji, co możesz na pewno obrócić na swoją korzyść. No i #!$%@? - wagary to
  • Odpowiedz
@vito199: Trauma po ubiegłorocznym spotkaniu z laską z Badoo, gdzie przez 80min gadałem tylko ja, a ona nie zainicjowala nawet pol tematu. Ale #!$%@?ć to, od wczoraj coś mi się #!$%@? na ryju i mam jakieś przesuszone czerwone plamki, brzydko to wygląda i nie wiem nawet co to jest, jak nie zejdzie to jutro lub we wtorek zapisuje się do jakiegoś dermatologa który szybko wolny termin by mial prywatnie.
  • Odpowiedz