Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam serdecznie.

Jako, że mamy komplet na PS4 to jako współorganizator chce trochę to ogarnąć.

Na początek kilka zasad:
1) Wyniki przesyła jedna osoba z pary na adres wykopowaligamistrzowfut@onet.pl wraz ze zdjęciem/zrzutem ekranu/czymkolwiek tak by był widoczny wynik oraz nicki graczy. W tytule maila OBOWIĄZKOWO podajecie kto z kim grał oraz wynik np. szyna920 1-1 CHIMER_89
2) Reszta wytycznych: https://www.wykop.pl/wpis/47419021
3) W razie jakichkolwiek pytań pisać na PW do mnie lub @Ravalent

Wołam uczestników:
olmat95, @JDMNormalnie
smackydu, @brazylJA
fazimichal, @xxcorexx
rafau0314, @r0101
pokacz87, @pokacz
Asbecbda, @asbecbda25
Admiralmajster, @Krystaaano98
iti--1986, @iti1986
mokebeniemusinic, @Raul777
dulux23, @dulux23
f97rb, @kemawir123
tranquiloPL, @Miroslav2005
mateunio200, @mateunio200
Frupit, @mcxero
poooolyyyy, @Poly
kursonHULK, @fifabyku
anonimek2019, @mrgentleman
ccrazy191, @gosoluion
piotrekl12, @gohji
RRadam; @rabaRRbar
masiakox, @geneksix
Polskikrecik121, @kretonapleto
elHasiako, @Rumbago
kowi1910, @kowi1910
Turbonada1, @gunwo123
miczyj, @miczysko
@its_all_in_the_game
@MrErnest24
Dixzje, @Fifi7
Manche96, @Manche96
endriuogame, @endriu92
#turniejfut
  • 19
@chim3ra: serio? tak
5s?
zrob screena (zdjecie)
zgraj zdjecie (bo przeciez nie kazdy korzysta z komorki do wysylania maili - ja nie)
znajdz maila (proponowalbym dluzszego)
napisz nick (niektorzy maja fantastyczne nicki, typu abecadlo239869pozdro_szejset-dwiescie)
wyslij

5s? to zwyczajne utrudnianie, nie slyszalem zeby @Ravalent narzekal na wyniki wrzucane na tagu

wszystko odbywalo sie na zaufaniu i bylo dobrze, to jest zwyczajnie zbedne i osobiscie nie bede czegos takiego robil, moze moim rywalom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iti1986: Jeśli nie podoba to się większej ilości osób to nie ma problemu - po prostu zrezygnuje z organizacji i niech ktoś się inny to prowadzi.
@Raul777: @chim3ra myślę że pomysł żeby w każdej grupie byla osoba odpowiedzialna za wyniki ułatwiłoby trochę organizacje, i np z kazdej grupy ta osoba wysyła chim3ra wyniki codziennie o 22 do wpisania.

A skoro jest taki dylemat to proponuję demokratycznie zrobić ankietę na tagu w jaki sposób bo rzeczywiście nie każdemu może pasować taką zabawa z mailami