Wpis z mikrobloga

Cześć mirki. Mam takie sobie o razors cult streets, ponieważ kiedyś je kupiłem z zamiarem jazdy agresywnej czego raczej nie zrobiłem absolutnie nic w tym kierunku od... 3 lat? Zastanawiam się, czy warto kupić szynę na jakieś kółka 4x80 i w ogóle, czy jest taka możliwość... Szyna na mocowanie UFS. Warto jeździć na agresywnym bucie na takich kołach i inwestować pieniądze? Myślę, że byłbym wtedy w stanie zmieniać szynę i kółka w locie podczas wypadów na miasto, gdyż mógłbym właściwie trzymać szyny w plecaku. Wygodna jest taka jazda w takim bucie na 80mm?
#rolki
  • 6
Szyna na mocowanie UFS.


Jup, pozerkaj Kizer na przykład 3x100 albo 4x80.

Warto jeździć na agresywnym bucie na takich kołach i inwestować pieniądze?


Nie. Masz inny układ stopy, agresywy są zbudowane byś bezpiecznie po trikach spadał w kucki ale to do dupy do jazdy. bo masz za nisko pietę. i rolki za ciężkie. Umordujesz się w jeździe miejskiej, bez sensu.

@asplia:
właśnie też myślałem o dosyć agresywnej jeździe po mieście, ale nie wiem co by z tego wyszło nawet. Jeżeli odwagi by wystarczyło no tooo
@asplia: Bo musisz wiedzieć po co ci te rolki. Jazda na agresivach to taka jazda bardziej punktowa i nie ma nic wspólnego z jazdą miejską.

Na miasto to 4x80 - 3x100, dla lżejszych osób 4x76 - 3x90.