Wpis z mikrobloga

idzisz i po prostu mowisz, ze chcesz aby ci to wyrwali... chyba nawet na nfz mozna jak dobrze pamietam, a jak nie to jakas smieszna kwota typu 5 dych. Mówie Ci idź to zrob bo będziesz zalowal, ja sie po tym nauczylem, ze jak tylko mnie zab zaboli to #!$%@? do dentysty chocbym tam mial zostawil pol wyplaty
  • Odpowiedz
@lubielizacosy sproboj wyleczyc kanalowo i zrobić na sztywcie :) mój wyglądał dużo gorzej a wszystko się udało i na pozostałościach zrobiony został sztyft i wygląda jak normalny ząb ;) i koszty duuuzo mniejsze niż implant
  • Odpowiedz
@AndzejGolara: tez tak mialem! ze został jakby korzeń na równi z dziąsłem, ale oni mają do tego przyrządy stary, gosc wsadził jakiś sprzęt, pykło i po sprawie, nie ma zęba, nic nie bolało bo na znieczuleniu :) wizyta trwała dosłownie 10 minut a bałem się jak nigdy xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubielizacosy: Gorszego oststnio leczyłem kanałowo, w dodatku siódemkę trudno dostępną i siedzi elegancko. Za miesiąć będę koronę robił bo wszystko się ładnie utrzymało. Zmień dentystę bo ten ewidentnie jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubielizacosy: mialem wyrywane dwa zeby, konpletnie nic nie czułem poza tym ze ktos mi grzebie w japie, wystarczy miec dobre znieczulenie, jestem wrażliwy na ból i nawet do borowania biore znieczulenie, za jeden zapłaciłem 400 zł a za drugi 600 (bo sie ukruszył w trakcie i trzeba było wyrywac pojedyncze odłamki). Jak jest dobry lekarz to absolutne 0 bólu, nie sądziłem ze to możliwe, potem moze lekko boleć japa i krwawić,
  • Odpowiedz