Wpis z mikrobloga

U W A G A!!1 Żelkom żelkowcy, dwie sprawy. Wyniki rozdajo i newsletter. Newsletter wysłany został, wczoraj. Po co Ci newsletter? Kody rabatowe i najlepsze żelkowe gówno, które się nawinie ( ͡ ͜ʖ ͡) Zapiszesz się tutaj. Ogłaszam, bo pewnie części osób poleciało do spamu lub ofert xD

A teraz przejdźmy do rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, nie każdy może wygrać, ale zawsze ktoś wygrywa.

No to 1) mirkolos wybrał @Zwyklydebil (gurwa co login xD) 5 kg żelków mości panie powędruje do Ciebie. Odezwij się na priv i powiem Ci co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz 2) @sillygiraffe zawołał @m__b więc zgodnie z wolą ( ͡ ͜ʖ ͡) do @m__b postaram się wysłać benizy, a do @sillygiraffe benizy też, ale nie tylko xD odezwij się na priv mireczku

Na pocieszenie wszystkim: w newsletterze jest kod rabatowy. Zapisz się tutaj i dostaniesz na maila. To by było na tyle. Jeszcze zaraz wrzucę pierwszy sort z korwina i idę dalej leżeć na gałęzi ( ͡ ͜ʖ ͡) ELO i miłej niedzieli

Gusto = produkujemy rodzinnie żelki i jesteśmy z okolic #czestochowa #wielun #radomsko (Działoszyn). Mamy żelki malinki, żelki pianki, żelki cola i sporo innych łakoci, które wrzucam czasami na tag. Ja, ecco, jestem internetowym dilerem cukru, na mirko od 10+ lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Razem z mireczkami stworzyliśmy kwaśne żelki (trzeba w końcu udokumentować tę historię xD). Obserwuj mnie lub tag #gusto żeby wyłapać kody rabatowe lub inne promki. Zdecydowanie lepiej obserwować tag, niż moje konto ( ͡ ͜ʖ ͡) #gusto
ecco - U W A G A!!1 Żelkom żelkowcy, dwie sprawy. Wyniki rozdajo i newsletter. Newsle...

źródło: comment_1581851203kqUJcyJjOV1Uwt3KGOKBkt.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz