Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: Kurde chyba całkiem ci odbiło z twoją rasową lady xD Każdy kot powinien zjeść średniej jakości karmę dla kotów o ile nie jest rozpieszczany. Wtedy rzeczywiście pogardzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Minieri: nie chodzi o rozpieszczenie, czy ze nie zje tańszej, jak kot głodny i zdrowy to zje prawie wszytsko.. Kwestia jest inna. Te średnie karmy jak to nazywasz maja dodatki zbóż i różnych zapelniaczy. Dla każdego kota to jest bardzo niezdrowe. Karma musi być tylko z mięsa plus mieszanka różnych makroelementow minerałów itd co w karma które podałem masz. Nie da się zrobić dobrej karmy za kilka zł na kg,
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Dlatego Tygrys jak jego imię wskazuje je głównie surowe mięso. Nie będę mu kupował karmy za 15zł za kilo skoro pasztecikami czy zwykłymi saszetkami Sheba nie gardzi i zjada ze smakiem. Zwykły dachowiec którego przygarnąłem lubi moją dietę i nie będą mu jej zmieniał na jakieś drogie karmy. Twój kot ma długą sierść i być może potrzebuje innej diety niż mój dachowiec i spoko, dbaj o swojego kota skoro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Minieri: ale każdy kot w środku jest zbudowany tak samo i powinene jeść to samo, poczytaj o tym co jedzą koty i zobaczysz że nie wymyślam niczego ani nie promuje diety za miliony dla rasowych kotów, tylko coś, co każdemu kotu się należy do zdrowego i długiego życia bez chorób niepotrzebnych

Spytaj się weta, powie ci to samo.

Nie mówię że karmisz go źle, ale skoro dajesz i tak surowe
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Śmietnikowe kitku rasy kot europejski #!$%@?ą myszy i ptaki które złapią, dojadają ze śmietników. Rozumiem dbanie o kota, ja o swojego dbam i karmię go dobrze, ale nie będzie kocur żarł za 15zł dziennie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Minieri: kurła kliklo i usunęli. Tłumacze ci ze każdy je to samo, to ten swoje xd no ale ok, niech się trzyma w zdrowiu i tak ma dużo lepiej bo ładnie schudl
  • Odpowiedz
@Minieri Zamień jeszcze saszety na dobre mięsne puchy i będzie kotek zdrów jak ryba ()()()()() Pozdrawiam futrzaka!

@Kressska suche + dostęp do niego 24/7 = ulany kot
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koleandra: z ciekawości jak to tworzyłas, czemu feringe dałaś do dobrych a nie najlepszych? Używałem MACa a teraz feringe, kosztują chyba prawie tyle samo i wydawało mi się że obie są na tym samym poziomie jeśli chodzi o jakość.
  • Odpowiedz