Wpis z mikrobloga

@Lisiu: uzupełniłem wpis ;d właśnie zastanawiałem się, co miałeś na myśli, pisząc że wiadomo, kto wygra. Pomyślałem o Satanii, ale później spojrzałem na wyniki i już nie byłem pewien. No ale głosów jest stanowczo za mało, taką ankietę to by trzeba było na redditach robić ;p w sumie poniekąd odpowiedź jest na stronie satania.moe ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
tamagotchi - @Lisiu: uzupełniłem wpis ;d właśnie zastanawiałem się, co miałeś na myśl...

źródło: comment_1581798962WVGyj8lvg7vmCw9N2kzKV4.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dla potomnych dodam - Kurona pojawia się w 41 chapterze. W 45 za to pojawia się kolejna postać - Shinohara (człowiek), ale jest dość niecharakterystyczna. Jej z kolei zależy by zaprzyjaźnić się z Kuroną i szuka w tym celu pomocy u Tapris :d

A i wcześniej pomyliłem - to bardziej Kurona chce się zaprzyjaźnić z Tapris w podzięce za jej dobry uczynek. Musiałem przelecieć po chapterach, by to sobie odświeżyć. Tak czy
@tamagotchi: Nie dodałem Tapris bo jest postacią drugoplanową i nie mogłem znaleźć żadnej dobrze wyglądającej grafiki z całą piątką.
Ale też ją lubię, odcinek w którym przybywa na ziemię i poznaje resztę bandy, to mój ulubiony z całej serii.
Ta postać o której wspominasz, brzmi bardzo ciekawie, mam nadzieję że kiedyś doczekamy 2 sezonu.