Wpis z mikrobloga

Mirki, ratujcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrobiłem klona systemu na drugi dysk, ale nie skopiowało partycji systemowych i mi się laptop nie włącza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten pierwszy dysk już sformatowany i wyzerowany, bo miał iść na sprzedaż, więc nie odzyskam danych. Zbootowałem Win 10 na pendrive, zrobiłem naprawę uruchamiania systemu, ale nie pomogło. W komendach polecenie bootrec /fixboot nie działa (odmowa dostępu). Czytam, dlaczego tak się dzieje. Robię create partition EFI w diskpart, a tam komunikat o zbyt małej ilości wolnego miejsca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po dwóch godzinach w końcu jakoś udało mi się zrobić tę partycję EFI, ale w sumie dalej mam odmowę dostępu z bootrec /fixboot. Czy to już odpowiedni moment, żeby dać sobie spokój i wgrać system od nowa? Ogólnie komunikat błędu to 0xc000000e. #informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
@kagame1922: nie kombinuj. Jak robiłem przesiadkę ssd->nvme to w rozwiązywanie problemu wtopiłem znacznie więcej czasu niż zajęłoby mi postawienie systemu od zera i przegranie danych potem. A na koniec i tak musiałem to zrobić.
  • Odpowiedz