Wpis z mikrobloga

Mirasy w co polecalibyście zagrać z biblioteki Xbox game pass? Z preferencji to na 1 miejscu stawiam na ciekawa wciągająca fabule, z rzeczy które mnie odrzucają to gry w stylu retro
#xboxone #xboxgamepass
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@myrmyrek: specyficzne. Główna bohaterka ma schizofrenie i warto grać na słuchawkach. Ogólnie warto sprawdzić i przejść. 25 osób stworzyło tą gre, odpalisz to docenisz bo tytuł jest świetny w tym o czym mówi.
  • Odpowiedz
@myrmyrek: A Plague Tale: Innocence - skończyłem dwa dni temu i polecam bardzo. Bardzo przyjemna historia, a gameplay również spoko. Podczas trwania gry cały czas dochodzą nowe mechaniki, więc nie ma czegoś takiego, że w pewnym momencie gra staje się nudna.
  • Odpowiedz
  • 0
@DfaX grałem i przez to że porównywali to do last of US nie mogłem się wkręcić przez to porównanie miałem wrażenie że przesiadłem się z bolidu Mercedesa do wozu drabiniastego
  • Odpowiedz
@myrmyrek: też grałem w The Last of Us i może to nie jest popularna opinia, ale lepiej bawiłem się przy A Plague Tale. Pewnie wpływ na to miał fakt, że zanim zagrałem w TLoU to się tak wiele nasłuchałem jaka ta gra jest genialna, że ostatecznie nie spełniła ona moich wyobrażeń o niej. Historia była bardzo dobra, ale gameplayowo już trochę słabiej wypadała. Po części była to wina tego, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@myrmyrek: Ori! Najlepszy platformer ever! A za niecały miesiąc drugą część w gamepass więc jak się spodoba to będzie w co grać dalej ;-)
Historia też ładna jak coś
  • Odpowiedz