Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki! ()

Jestem nowa na wykopie więc warto by było, żebym się przedstawiła. Ale nie przychodzę z pustymi rękoma - mam dla Was 2 #rozdajo! Szczegóły poniżej.

Jestem Magda i niedawno rzuciłam korposzczurzenie w firmie na rzecz mojej pasji. Jako Dr Wedding zajmuję się organizacją imprez takich jak śluby, wieczory panieńskie/kawalerskie, urodziny, rocznice, zaręczyny czy baby showery ʕʔ

Na mieście powiadają, że dbam o detale, mam ciekawe pomysły, umiem słuchać i doradzać oraz że z każdym znajdę wspólny język. A dzięki zawodowemu doświadczeniu w dziale ryzyka i kontroli, jestem w stanie przewidzieć najdziwniejsze potencjalne przeszkody i wcześnie im zapobiegać ( ͡ ͜ʖ ͡)

W #rozdajo mam dla Was 2 bony o wartości 100 zł każdy. Do wyboru bon na Allegro, Pyszne lub do Empiku.

Chciałabym dotrzeć do większej ilości odbiorców i promować swój biznes, stąd moja prośba o Wasze wsparcie i poniższe podarki - bo zawsze lepiej planować imprezki z pełnym brzuchem albo nowymi gadżetami z Allegro czy przyjemnościami z Empiku.

Zasady rozdajo nr 1.:
* dajesz plusa
* losowanie w niedzielę o 20:00 za pomocą mirkorandom

Zasady rozdajo nr 2.:
* dajesz plusa
* dajesz followka na moim insta:
@drwedding.eventplanner
* losowanie w środę o 20:00 za pomocą mirkorandom

wylosuję 5 osób, jeśli 1. nie dała followa, to 2. wygrywa, jeśli 2. też nie dała to 3. wygrywa itd. W razie braku zwycięzcy wylosuję kolejne 5 osób itd.

Zielonki, które zarejestrowały się przed dodaniem tego wpisu też biorą udział! (σ ͜ʖσ)

A jak ktoś ma chęć do mnie zajrzeć, to zapraszam oprócz Insta na Fejbuczka:
https://www.facebook.com/drwedding.eventplanner/

Dzięki wszystkim i do usłyszenia!

#rozdajo #konkurs #pysznepl
Dr_Wedding - Cześć Mireczki i Mirabelki! (。◕‿‿◕。)

Jestem nowa na wykopie więc wart...

źródło: comment_1581716912iY97HciahCYIuK958wV4Rd.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Dr_Wedding: no spoko, ale skoro chcesz się promować tutaj to pokaż w czym jesteś lepsza od innych i jak chcesz przekonać tych co mają wywalone na ustawianie takich imprez skoro praktycznie każdy może jakoś zaplanować samemu.
  • Odpowiedz
@Qullion: Masz racje, kazdy moze zaplanowac sam, tak samo jak pojsc do sklepu zamiast zamawiac do domu czy urzadzic sam chalupe zamiast brac architekta wnetrz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie kazdy potrzebuje takiej uslugi i nie bede sie z tym klocic.

Chodzi o czas i oddanie w rece ludzi, ktorzy sie na tym znaja, rzeczy, na ktorych nie do konca znaja sie inni, nie maja weny,
  • Odpowiedz
@Qullion: Moznaby jeszcze sporo wymieniac - generalnie duzo zachodu. Jezeli ktos ma do tego dryg - super, jezeli nie - moze sie wspomoc takimi uslugami.

A dlaczego ja? Sporo jest konsultantow na rynku, ale kazdy ma swoj sposob bycia, swoje pomysly, styl, nawiazane wspolprace - wazne, zeby sie spotkac i zobaczyc czy zaklika, czy uwazacie, ze sie dogadamy i chcecie powierzyc mi swoje wazne przyjecie (
  • Odpowiedz