Wpis z mikrobloga

#swiadectwawiarychrzescijanskiej

Film o wierze w Boga – Odpowiedź chrześcijan na „rodzinną przynętę” KPCh – Świadectwa wiary chrześcijańskiej

Jiang Xinyi(K): Xiaoxiao. Powiedz mi, kto cię tu sprowadził? Panie rektorze, dlaczego sprowadził pan tutaj moją córkę? Czego pan od niej chce?

President Yuan: Pani Jiang, wiem, ile ostatnio pani wycierpiała. Uznałem, że to może pani pomóc. Z pewnością myślała pani o córce. Zrobiłem to z dobroci serca. Czy pani wie, ile wycierpiała pani córka od dnia pani aresztowania? Nauczyciele nią gardzą. Koledzy się nad nią znęcają. Nawet sąsiedzi plotkują. Wyobrażam sobie, jak jej ciężko. Ile bólu znosi. To bardzo szkodzi dziecku. Jeśli nie o sobie, to powinna pani myśleć o córce. Nie boli pani serce, gdy pani widzi, jak ona cierpi?

Jiang Xinyi(K): Panie rektorze. A kto pańskim zdaniem spowodował cierpienia mojej córki? Dlaczego całe nasze rodziny stają się wyrzutkami? Kto to wszystko spowodował? Ten kraj odrzuca, dyskryminuje, ośmiesza i zniesławia chrześcijan. Ale też Boga. Czego to dowodzi? Czy całe to pokolenie nie jest złe? KPCh występuje przeciwko Bogu, prześladując niewinnych chrześcijan. To pokazuje, że za te tragedie odpowiada partia komunistyczna. Dlaczego taka dyskryminacja nie zdarza się w innych krajach, w których panuje wolność wyznania? Dlaczego Chiny to mrok i zło? Z winy Komunistycznej Partii Chin! Ale wy wywracacie wszystko do góry nogami i winą obarczacie chrześcijan. Przeinaczacie fakty, zmyślacie kłamstwa. Nie wstyd panu za to, co pan mówi?

...

Jiang Xinyi(K): Panie rektorze, ma pan absolutną rację. Trafił pan w sedno. Rozumie pan historię chrześcijaństwa. Gdy Herod usłyszał, że narodził się król żydowski, kazał zabić w Betlejem wszystkich chłopców poniżej dwóch lat. Tak mówi historia. Gdy KPCh zrozumiała, że nadszedł Zbawiciel, Chrystus dni ostatecznych, by przemawiać i wykonać swe dzieło, natychmiast rozpoczęła akcję masowych aresztowań i represji, starając się zgładzić Chrystusa i powstrzymać dzieło boże. Partia postąpiła tak, jak wcześniej król Herod. Lecz pamięta pan, co się stało z Herodem? Umarł, bo przeciwstawił się Bogu. Dzisiaj to partia komunistyczna okazuje wrogość Bogu. Co się z nią stanie? Jestem pewna, że już pan to wie. Zdecydowałam się nieść świadectwo Chrystusa w dniach ostatecznych, więc niezależnie od tego, jak wiele cierpienia mnie spotka, nigdy się nawet nie zawaham. Nie marnujcie więc na mnie czasu. Nauczamy i niesiemy świadectwo Chrystusa dni ostatecznych po to, by jak najwięcej ludzi poznało prawdę pochodzącą od Boga, przestało grzeszyć i zyskało zbawienie, co pozwoli im przetrwać katastrofę dni ostatecznych i osiągnąć dobre przeznaczenie. To bez wątpienia szlachetne pobudki. Taka jest wola niebios. Jednak komuniści aresztują i prześladują chrześcijan, zabraniając ludziom przyjmowania Chrystusa dni ostatecznych. Czy nie jest to wrogie działanie przeciwko niebiosom? Czy jakikolwiek kraj, który przeciwstawia się Bogu, może przetrwać? Sodoma i Gomora zostały zniszczone ogniem zesłanym przez Boga. A Imperium Rzymskie jak upadło? Kiedy Żydzi sprzeciwili się Panu Jezusowi, skazali Go i ukrzyżowali, jaki spotkał ich los? Wszystkich, którzy kiedyś sprzeciwili się Bogu, spotkała kara boska i zagłada. Właśnie tak jest. Nie wierzy pan? Bóg Wszechmogący mówi: „Ten, który przeciwstawia się Bożemu dziełu zostanie zesłany do piekieł; każdy kraj, który sprzeciwia się dziełu Boga będzie zniszczony; każdy naród, który porywa się w opozycji do Bożego dzieła zostanie zmieciony z powierzchni ziemi i przestanie istnieć”(„Słowo ukazuje się w ciele”). Partia komunistyczna szaleńczo sprzeciwia się Bogu i prześladuje Jego wybrańców. Czeka ją za to sroga kara wymierzona przez Boga.

Proszę obejrzeć: Filmy chrześcijańskie 2019
Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego - #Świadectwawiarychrześcijańskiej

Film o wier...
  • Odpowiedz