Wpis z mikrobloga

#czelentegotypu nabiera szczegółów widzowie fani!

Poprzedni wpis i rysunek użytnika @Stowarzyszenie-Stop-Heterom

Ja co prawda wniosłem tylko bardzo skromny wkład w postaci złotego spinera, co to jes zasilany na baterię guzikową ALA akumulatorek tego typu, więc szału nie ma co prawda, ale STARAŁEM SIĘ Z CAŁYCH SIŁY wizowie fani, uwierzcie mi to i doceńcie wkład mój, bo lepiej nie będzie!

Do dorysowania kolejnej części, tzn. blondyna z długimi włosami, który wygląda bo ma tak spięte włosy, dominuję finona @Formbi

Akat chciałbym jeszcze poprosiś przyszłych współtwórców dzieła sztuki tego typu o umieszczaniu w swoich wpisach tagu #czelentegotypu, coby porządku trochę w tym burdlu zwanym tagiem #bonzo mieć i obserwowaś na bierząco postępy.

Pozdawiam imiego dnia rzyszę oraz weny tfurczej w kreowaniu blondyna i inerzeszy ;)

BEN BĘĘĘC TEGO TYPU!

#bonzo
X.....e - #czelentegotypu nabiera szczegółów widzowie fani!

Poprzedni wpis i rysun...

źródło: comment_1581689780BE7yFveyvYZGTYaPxUrMWd.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@XDwGlowie: Ale to jest szczosem że robimy wspólnie jako użytnicy #czelentegotypu. Wzajemne doszanowanie, spółprasa, wspieranie się to jii to od tego zaczonć. A dwa niech Tiger beczka pokaże że jego wymyśleni ala fani potrafią się tak zorganizować żeby robili coś razem. Bu ha ha niemożliwe bo fani są wymyśleni a beczka ma lewe rączki do wytworzenia czegokolwiek. Bebg.
  • Odpowiedz
@XDwGlowie: dron, uszatron po frystalowym pojedynku z bobikrajem powiedział że wyda tysion złoty na ważne rzeczy do domu, które są bardzo potrzebne i chyba nastemnego dnia wleciał gniot z lataniem dronem po melinie xD
  • Odpowiedz
@Formbi: Dziękuję za wytłumaczenie finie, bo akat oglądałem ten odcinek meliniarzy, czy gdzie to leciało, tylko nie wiedziałem, że już na następny dzień (czy nawet kilka dni po) wjechał gniot z lataniem dronozabawką XDDD Ja to kminiłem, że on kupił go dużo wcześniej lub później xD
  • Odpowiedz