Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#mirkowyzwanie
TL;DR
Przyrzadzanie burgera:
https://youtu.be/8FlLA0cl2YI

Od razu chciałem przeprosić organizatorów, że dosyć obszerna relacje z wykonania zadania wrzucam ostatniego dnia, razem z jak myślę, setkami innych osób ;) Ale mam nadzieję, że udało mi się zaliczyć zadanie ;)

Mój zestaw to:

a) Uszyj ciepłą czapkę z uszkami.
b) Przyrządź samodzielnie burgera (upiecz bułki, sam przyszykuj mięso)
c) Odbij ślady dinozaura na śniegu

Ślady dinozaura odpadły, z pewnych względów ;) nie miałem czasu też jeździć w poszukiwaniu śniegu. Nad czapka chwilę się zastanowilem, ale doszedł do wniosku, że bez sensu robić, skoro nikt nie będzie chciał w niej chodzić ;p
Tak więc siła rzeczy wypadło na burgery czego nie żałuję, bo wyszły naprawdę smaczne :) wszystko w sumie zrobiłem w piekarniku, chociaż miałem na początku genialny plan na rozpalenie grilla w ogródku, ale zanim się zebrałem za zadanie, to odwiedził mnie huragan Ciara, więc bez sensu było grillowac mięso w jego akompaniamencie.
Myslalem też jak zrobić relacje, bo bez sensu mi się wydało zrobić po prostu zdjęcie, tak więc wpadłem na pomysł, że kamerę sportową można użyć nie tylko do sportu. Wiecie, że oni nawet tego nie sprawdzają? ;p swoją drogą, dziwnie było trochę stać w kuchni i gadać do siebie... :)

P.s. finalnie, nawet O.S.T.R.owi burgery się podobały... :D
  • 10