Wpis z mikrobloga

@zapieponczek: Ale że gorszy od Mi Banda? Nie no, to jest właśnie taki lepszy Mi Band. Ma zasadniczo te same funkcje, z tym że posiada moduł GPS, co dla mnie było bardzo ważne (np. zapisuje trasę biegu bez potrzeby targania ze sobą telefonu, bo Mi Band zapisze tylko ilość kroków). Ma kompas, dla mnie raczej bezużyteczny. Ma większy ekran, więc powiadomienia są duuużo wygodniejsze i bardziej czytelne. No i godzina się
@jamtojest ooo, super! To mnie bardzo cieszy. A jak z wielkością? Patrząc na mi banda to na "długość" ekran jest podobny? Bo mam małe łapki i wszystko jest za duże. I tak orientacyjnie pytam :) ano i pomiar snu podejrzewam, że też jest? :)

@Lrrr strava nie jest mi akurat potrzebna :) ano i dlaczego jak nie za tą cenę?
@zapieponczek: O ile pamiętam, to na długość mniej więcej to samo, tylko oczywiście jest szerszy. Na pewno da się znaleźć gdzieś wymiary w necie.
Sen tak samo jak w Mi Bandzie.
Generalnie polecam, wygodny, nieźle wykonany, działa jak powinien, nic się z nim nie dzieje złego.
@zapieponczek Ano. Zobaczymy jak się będzie w nim spało. Bo na mi3 używałem opaski jako budzika.
Btw. Po połączeniu amazfita z apką automatycznie mi przeniosło zapisane alarmy na zegarek. Wgrałem sobie prostą tarczę, data i godzina to wsio co mi potrzebne i testujemy dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zapieponczek: Polecam. Mam go ponad rok. Jest spoko tylko czasami cuda z GPSem ale ogólnie jako funkcja dużego mibanda się sprawdza ok. Z baterią po roku czasu różne. Teraz średnio 12 -15 dni ale były rekordy nawet 20 parę (z treningami GPS).

Do tego plus bo łatwo wymienia się paski (oryginalny mi nie wytrzymał)

A i tak jak tu wspomnieli. Od razu polecam ochronę kupić na ekran bo się szybko rysuje.
Pobierz
źródło: comment_1581635308usyasmEi0ks3NtUQdXYqlJ.jpg