Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: no tak lepiej zapłacić 8k za znaczek na telefonie wtedy wszyscy są szczęśliwi xDDDDD


@KiszeKapuste: Przypominam ze właśnie chodzi samsung Galaxy x coś tam...polecam sprawdzić cenę zanim ktoś zarzuci Apple ze sie ceni XD
  • Odpowiedz
Obecne średniaki od xiaomi za 800zł są na poziomie ifona 6s albo nawet i 7, tylko soft kamery jest ch..wy [ale ogólnie daje radę] a część softu w tym gier jest niezoptymalizowana, tak więc wychodzi na korzyść xiaomiarzy
  • Odpowiedz
@BQP: No, same się niszczą. Koledze padało to gniazdko łądowania, to jack. W moim Hammerze po ok. 1.5 roku zaczęły odłazić gumy po kolei bo się porozciągały. W końcu wszystkie zeszły, a ja zostałem z cegłofonem którego jedyne co wyróżniało odkąd stracił swoje właściwości to to że był ciężki i wielki. MyPhone to żart.
  • Odpowiedz
@kartofelsalad: Też jestem od niedawna posiadaczem Xiaomi Mi9T i bardzo sobie chwalę.
Swoją drogą czy MIUI 11 jest już bezpieczne czy nadal wieje #!$%@?? Bo słyszałem, że ten update wiele rzeczy psuje.
BTW doradź jakie appki sobie wgrałeś zamiast stockowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Ten po lewej jest serio za taką cene? Pytam powaznie bo moze sie zainteresuje. Sam mam swietny telefon ale moze komus innemu polece. Z opisu wygląda zacnie.
  • Odpowiedz
@nowa_zielonka: tylko ze iphone działa a na xiaomi se zrutuj, zamontuj antene na dachu i wgraj inna apke to aparat bedzie działał XD


Co? xDDD Mi Mix 2, kupiony we wrześniu 2018, uruchomiony i działa, nic nie zrobiłem oprócz tego. Wiem że to bait jak stąd na księżyc ale no #!$%@? xD to już nie te czasy co kiedyś
  • Odpowiedz
@ampap: iPhone działa xD
miałem 6 od kumpla jako zastępczy telefon. nie można na nim było normalnie ściągnąć w przeglądarce plików, muzyki, pliku filmowego z neta (jakaś debata w mp4). nie można łatwo przesłać plików z kompa na telefon (.flac), nie można przesłać filmów (.mkv). ten iphone był tak #!$%@? ograniczony, że aż się dziwiłem, że ktoś to może używać. jprdl. iphone to telefon do dzwonienia, fb, instagrama i snapchata.
  • Odpowiedz
@paul43: to ze ty nie umiesz z niego korzystać to juz twój problem XD zaktualizuj oprogramowanie to rzeczy o których mowisz beda dostepne ¯\_(ツ)_/¯ nie rozumiem o co chodzi z tym problemem przerzucania plików XD podłączasz kablem klikasz zaufaj temu komputerowi i przerzucasz co chcesz i jak.
ios nie jest wygodny dla osoby ktora codziennie uzywa androida, ale po dłuzszym kontakcie zyskuje (to moje zdanie wiec wiadomo ze nie musisz
  • Odpowiedz
@TotalDisaster nie mam porównania do miui 10 bo nie używałem. Jest fajnie tylko brakuje pełnego trybu ciemnego, na szczęście ma być w 12. Z apek na razie lecę full stock. Poza chrome który najlepiej łączy linki z aplikacjami
  • Odpowiedz