Wpis z mikrobloga

#orangeisthenewblack to najbardziej przereklamowany szajs ever. Serial OBYCZAJOWY dla ludzi o przeciętnej lub niskiej inteligencji, w którym nie ma za grosz intrygi. Pierwsze 4 odcinki były o tym, że typiara dostała niesmaczne posiłki, jakaś lesba była zazdrosna o inna lesbę i o zaginionym śrubokręcie, przy czym wiedziałam kto go "ukradł" na długo przed tym, zanim zostało to pokazane. Nie polecam nikomu, 4 godziny zmarnowane.
#seriale #netflix
  • 7
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: Po genialnym Weeds próbowali zrobić coś podobnego tylko mieszając kobiety i więzienie, no i wyszło dużo gorzej, ale bez przesady, nie jest tak źle, takie 6/10. Pierwszy sezon najgorszy.
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: Obejrzałem cały serial i o ile na początku w miarę mi się podobał, tak im dalej, było tylko gorzej.
Jeśli interesuje cię serial osadzony w żeńskim więzieniu, mogę polecić Vis a Vis (Uwięzione). W moim odczuciu znacznie ciekawszy.
  • Odpowiedz
takie dobre to weeds?


@bartman28: Weeds zawsze będzie w moim top seriali. Moim zdaniem rewelacja. Z sezonu na sezon coraz lepszy. Jeden z nielicznych, który na pewno obejrzę jeszcze raz. Polecam bardzo.
  • Odpowiedz