Wpis z mikrobloga

@ImNewHere: Izak w Misji Esport mówił, że chcieliby pojechać na zagranicznego lana. Mówił to w takim stylu, że mniejsze zagraniczne lany mogłyby podbić sobie oglądalność z uwagi na ich dużą popularność ale z drugiej strony przyznawał, że byłoby to trochę nie fair w stosunku do innych drużyn, które chciałyby zagrać na takim lanie.
  • Odpowiedz
@ImNewHere: #!$%@? że Izak 17k widzów na streamie a s1mple 18k. Jakbyśmy mieli drużynę w tier 1 to znów na polskich streamach z ważnych meczów by było spokojnie ponad 50k jak kiedyś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ImNewHere: wątpię. Jak dla mnie większość ludzi wybiera streamera i chce zobaczyć dobre akcje lub jak coś #!$%@?ą ja np: mam #!$%@? w mecze AGO lub jakieś inne zespoły wolę sobie pooglądać Pago bo jak dla mnie jest ciekawym streamerem
  • Odpowiedz
@ImNewHere: streamerzy i youtuberzy w polsce ogolnie maja #!$%@? wygodne zycie z tymi dzieciakami. tak jak mowisz izak ma tylu widzow co s1mple, na rogu mial po 60k widzów, podczas gdy oficjalny stream nie mial chyba 20k. streamerzy w polsce w porownaniu do innych krajow zyja jak paczki w masle serio. potwierdzeniem tego moze byc chociazby fakt ze sporo polskich streamerow ma np wiecej subskrypcji na youtubie niz loltyler1 czyli
  • Odpowiedz