Wpis z mikrobloga

#!$%@? bo już mam tego dosyć, slucham sobie muzyczki ze #spotify i ciagle mi się przełączają utwory.. czy ktoś wie jak to naprawić bo ja już nie mam siły? #iphone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 23
@qakk: Nie, sama mam konto właśnie.. od jakiegoś czasu po prostu jak chowam telefon do kieszeni i idę to mi tak z dupy przełącza.. patrzyłam w ustawienia na spotify i na iphone i nic nie mogę znaleźć co by pasowało pod to ()
@r0rka: nie mam teraz jak sprawdzic, i sam nie mam teraz Premium, ale jak wejdziesz w playliste i ten zielony baner do odtwarzania (ja tam mam akurat losowe bo free) ale gdzieś tam powinno sie to zmienic
@r0rka a masz możliwość podpiecia innych sluchawek? Moze faktycznie w tym tkwi problem jak już ktos wczesniej wspomnial, a teraz czytam i Spotify od ktorejs wersji chyba w ogóle usunęło tą funkcje z potrzasaniem
@WaniliowaCola: Używam tych oryginalnych od wcześniejszego modelu wiec może faktycznie czas na nie. Przynajmniej tak wyczytałam na jakimś forum ze to możliwe właśnie przez słuchawki. Sprawdzę teraz po wyłączeniu tego potrząśnij cofa, jak dalej będzie #!$%@? to pójdę po nowe słuchawki :D w każdym razie dzięki chłopaki za pomoc!
@r0rka: Używasz tych oryginalnych od iphona na kablu?! Bo mam to samo, tyle, ze u mnie się czasem jeszcze Siri uruchamia. Jak sprawdziłem inne słuchawki to problem nie występował. Wiec prawdopodobnie jest to wina słuchawek, a dokładnie jego pilota.