Wpis z mikrobloga

@Megasuper: No beka z pisu ale wiecie kto stworzył PiS takim jak jest dziś? Aaaa no właśnie platforma, swoim „postępowym”, bucowatym, cwaniackimi zachowaniem. Poczuli się panami ja ziemi. Przekręty, afery, olanie potężnych wyłudzeń VAT, kamienice dla swoich. Sorry, największa armia troli w internecie tego nie zmieni. Każdy chyba widzi ze w PiS-ie są prości ludzie którzy nie ogarniają, ale przynajmniej starają się mieć swoje zdanie i nie wchodzić w dupe unii.
Bo za PO faktycznie było lepiej xD

Taka prawda że nie ważne czy pisiory, po, czy inne #!$%@? z lewicy będzie tak samo #!$%@?


@LinQ: AAAAA ZAAAA PEOOOOOOO!!!

Zaczyna się festiwal pożytecznych idiotów, którzy w każdej władzy widzą to samo zło.

Powiedz mi kiedy, jak PO rządziło przez 8 lat, próbowali zrobić z sądów partyjną marionetkę? Albo SLD?
Powiedz mi kiedy, jak PO rządziło przez 8 lat, próbowali zrobić z sądów partyjną marionetkę?


xDDDDDD

Kpisz? Dziennikarz zadzwonił do sądu i ustawił przychylnego sędziego w sprawie Amber Gold, podając się za kogoś z Kancelarii Premiera Tuska. TK zatwierdza kradzież środków z OFE, gdyż uznaje, że wg Konstytucji bezpieczeństwo nadymanego do granic rozpuku budżetu jest ważniejsze, niż jakaś tam umowa z obywatelami. Takich przykładów jest setki.

Wydrukuj sobie taką tarczę jak do