Wpis z mikrobloga

@czarny_matt94: o super, gość jest fajny i dobrze gada jak kiedyś duda. Nie zapominajmy, ze jest z PSL, czyli parti która zrobi i powie wszystko. Oni dogadają się z każdym, żeby zostać przy korycie i utworzyć koalicje.
  • Odpowiedz
o super, gość jest fajny i dobrze gada jak kiedyś duda. Nie zapominajmy, ze jest z PSL, czyli parti która zrobi i powie wszystko. Oni dogadają się z każdym, żeby zostać przy korycie i utworzyć koalicje.


@Wloczykij2: Co nie ma żadnego znaczenia w przypadku wyborów prezydenckich. Kosiniak jest jedynym inteligentnym, wykształconym i ogarniętym człowiekiem w tych wyborach. I nie - nie jest jak Duda, bo ten był marionetką wyciągniętą z tylnego
  • Odpowiedz
@czarny_matt94 kurde w tym momencie poważnie rozważam zagłosowanie na pana kosniaka w wyborach


@szzzzzz: JA czuję obrzydzenie do PSL, nepotyzm over 9000 i zawsze byli sprzedajną #!$%@?ą, która szła wszędzie z każdym.
Jednakże moze się przełamię i też na niego zagłosuję w zależności jakie będzie miał stanowiska i poglądy w latarniku, bo niestety wydaje się być najrozsądniejszy.
  • Odpowiedz
Ja na niego w pierwszej turze zagłosuję, choć szans niestety nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zły jestem na tych debili z PO, bo gdyby się dogadali i poparli Władka, to miał by wygraną w kieszeni, a tak to pewnie będzie druga kadencja Adriana...


@wiatrodewsi: Też tak sądzę. Jakby Kamis ( ͡° ͜ʖ ͡°) był wspólnym kandydatem PO/PSL to miałby drugą turę prawie
  • Odpowiedz
czyli parti która zrobi i powie wszystko. Oni dogadają się z każdym, żeby zostać przy korycie i utworzyć koalicje.


@Wloczykij2: dlatego PSL odrzucił ofertę PiSu dwa razy? Pierwszy raz po wyborach samorządowych, gdzie PSL miałby zostać włączony do zarządu każdego województwa, gdzie niezależnie czy PiS miałby samodzielną większość czy PiS+PSL, z ofertą o koalicję po wyborach do sejmu. Drugi raz, gdzie znów zaoferowali koalicję w samorządach i w rządzie, po przegraniu
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: dodatkowo to obecnie jedyna partia z centrum i tak naprawdę pasuje każdemu w kolacji bo pogramy się pokrywają.
A poziom kolesiostwa w PiS już dawno przebił ten z PSL który objawiał się na prowincji gdzie większość wójtów jest z PSL
  • Odpowiedz
Żeby narzekać na to, że partia wchodzi w koalicje, trzeba mieć 13 lat


@JakovKarnic: @wiatrodewsi: Nie, po prostu wystarczy pamietac co robili jak mieli wladze. Zreszta nawet teraz nie wiem czy wiesz, ze jak chcesz w jakiejs agencji arimr i czymkolwiek pracowac na czym psl trzyma lape to musisz sie zapisac do parti lub jakiego ichniego stowarzyszenia i oplacac skladki. Wiem to z pierwszej reki, bo mam znajomych, ktorzy tam
  • Odpowiedz