Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@toxyczny: zajebiście widzieć po tym bingo że macie taki dystans do pracy. Niedawno zacząłem robotę w nowej firmie i mam podobnych śmieszkow, więc takie bingo to kwestia czasu :D
  • Odpowiedz
@stowarzyszenie_przebudzeni: Ale mnie to "dlaczego coś tam..." zawsze irytowało, typowe dla januszexow, w normalnych firmach nikt tak nie mówi. Wiadomo, że tego się używa jak chcesz zwrócić komuś na coś uwagę to weź podejdź do niego i powiedz mu jak człowiek "jak nie masz kolejki to zejdź z kasy", "przypominam, żeby dzwonić dzwonkiem jeśli są kolejki". Używanie tej formy "dlaczego..." ma na zadaniu upokorzenie drugiej osoby i pokazanie jej jaka
  • Odpowiedz
@Ld93 o tak. Swego czasu próbowałem tłuc do łba żeby używali zasady FUKO ale chyba to nie przejdzie. Swego czasu ustawiłem też powiadomienia regularne na poczcie kierowniczej z przypomnieniem co 2h "zwróć uwagę jednemu z pracownikow że dobrze wykonał jakieś zadanie" chwilę była frajda i nawet fajny klimat ale jakoś to się przezarlo i umarło. Wczoraj mi pracownicy o tym przypomnieli że to było fajne i zupełnie inaczej się pracowalo
  • Odpowiedz
@Ld93 i najlepsze jest że jak zachęcam do FUKO albo robię coś w stylu tych powiadomień na poczcie to mi później zarzucają że się nudzę i omijam w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°) chciałbym trochę odczarować tych narzekalskich ale to zawsze działa na krótki dystans. Tego bingo im nie drukne bo ma nacechowanie negatywne ale postaram się zrobić drugie bardziej pozytywne. Najwyżej znów będzie że marnuje czas
  • Odpowiedz