Wpis z mikrobloga

Elo mireczki.

Pierwszy raz brałem udział w #mirkowyzwanie i dostałem następujące zadania do wyboru:

a) Zorganizuj wieczór gier planszowych – zgarnij współlokatorów albo rodzinę i usiądźcie razem do gry.

b) Wykonać rysunek, przedstawiający coś co istnieje tak, żeby dało się rozpoznać co to jest np. znany budynek, osobę, >samochód konkretnej marki.

c) Przygotuj "skarb" dla kogoś z rodziny albo znajomego. Przekaż mu wskazówki jak go odnaleźć dostarczając mapę, >instrukcję.


Wybór padł na bramkę numer jeden. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem wam, że dawno nie grałem w żadne #grybezpradu więc żeby trochę rozruszać się w klimacie i nie przegrzać mózgu zawiłymi zasadami wybrałem coś co każdy zna i lubi. Stare dobre Monopoly.

Polecam taki sposób spędzania czasu ze znajomymi, fajny sposób na integracje.
Roni11 - Elo mireczki.

Pierwszy raz brałem udział w #mirkowyzwanie i dostałem nast...

źródło: comment_1581341465CxNvejdpAq0sC52SnLg9mZ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Roni11: szkoda, ze jako gra ma bardzo słaby balans. W zasadzie strategia kupuj wszystko jest obowiązkowa a potem dwie opcje. Jak ktos sam uzbiera 3 w rejonie blisko połowy mapy i wyzej to wygrywa, bo reszta musi handlować. Jak nikt tego nie zrobi to pograne. #!$%@? jak ktoś umie grac w planszówki.
  • Odpowiedz
@Roni11: monopol dobra gra? Wybierz jedno, to nie idzie razem w parze. Nudne rzucanie kostką, poruszanie się po planszy i kupowanie posiadłości. Zero funu z tej gry, a dużo losowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roni11: wszyscy krytykują a nikt Ci nie napisał, które gry są naprawdę warte gry :) Na początek Catan. Potem np. Dixit, 7 Cudów Świata, Tajniacy, Sabotażysta. Te są proste gry, a dają dużo fanu. Zagrasz, zrozumiesz dlaczego Monopoly jest słabe :)
  • Odpowiedz