Wpis z mikrobloga

@dzapanisko: za tego golda można by kupić sobie cokolwiek później, a ten ściek nie dość że można mieć za darmo przy zakładaniu konta to na dodatek nie nadaje się do gry bo większość czołgów 2 tieru przebija go bez golda, na goldzie jedzie go wszystko jak chce. Już lepiej #!$%@?ć to na kamuflaże i napisy.
@McRoyal: Są ludzie, którzy mają prawie wszystkie czołgi premium w grze, sam mam jednego takiego znajomego. Ma prawie wszystko, kupuje każdą premkę z miejsca, jak tylko wyjdzie. Jedyne co teraz robi, to poluje na takie rzadkie czołgi, typu złoty typ 59, czy ten 4 tierowy TD ruski. Na koncie ma ponad 100k golda, co on ma z nim robic?
@dzapanisko: ja bym pomalował ładnie wszystkie czołgi w garażu, eleganckie kamuflaże i te sprawy. ale ja to ja, niech ludzie robią ze swoim goldem co chcą, nawet jeśli jest to delikatnie mówiąc wyrzucanie go w błoto.
@McRoyal: Tak jak mówie, pełno jest kolekcjonerów. W WoTa w większości grają osoby dorosłe, w wielu klanach średnia wieku, to 30-35 lat, mają kasę, to sobie kolekcjonują :) To z reguły dzieciaki i młodzież trzęsie się nad wydaniem 50-100zł na jakąś grę. Ja osobiście bym tego nie kupił, ale jakbym miał prawie wszystko i wolnego golda, to czemu nie :P
@McRoyal:
Kod zaproszeniowy BOOSTERPANINI juz niestety nie działa ()
Wiem, bo regularnie zakładałem konta do programu rekrutacyjnego i korzystałem z tego kodu (6 kont tak zrobiłem).
Chciałem mieć go na swoim koncie ale cena to kosmos bo pierwotnie kosztował on 750 golda (ʘʘ)
Teraz jak ludzie graja amunicją premium to ten czołg już nie wymiata jak dawniej a chcą za niego 14-krotność dawnej