Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie, że na ten film o p0lce, to idą ludzie którzy:
- chcą się pochwalić tym faktem publicznie
- chca, żeby każdy wiedział, że to jest takie nowoczesne, żeby oglądać w kinie z innymi ludźmi sceny seksu i się tego nie wstydzić
- mają bardzo, ale to bardzo slaby gust filmowy/muzyczny, bo w sumie nie ma nic innego w darmowej tv
- są to osoby lubiące Zenka, polski szajs rozrywkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sama staram się być wyrozumiała i za każdym razem mówić sobie: nie no, o gustach się nie dyskutuje. Ale w przypadku osób oglądających #365dni to się #!$%@? zmienia moje podejście, bo w sumie z takimi głąbami nie da się rozmawiać.
#zalesie #film #przemyslenia
drzewnyzwierz - Odnoszę wrażenie, że na ten film o p0lce, to idą ludzie którzy:
- ch...

źródło: comment_1581228359FT6VKzrY9GrstTinitI5gu.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@arteria

>ile prostych chłopów może chcieć brać przykład z tego filmu


niewiele, faceci nie są targetem tego filmu, ani nie są nim zainteresowani.
prędzej przekaz zakodowany dzięki temu filmu trafi do dziewczyn i kobiet. przekaz, że gwałt to spoko sprawa, jeżeli dokonuje go mężczyzna z dobrą aparycją i dużymi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
jak patrzę na te ich zdjęcia po lewej to widzę, że sama śmietanka intelektualna narodu


@Ezev: Po czym to wywnioskowałeś? Ja tam widzę jakieś randomowe dziewczyny jakich setki na ulicy, ale jestem ciekaw twoich zdolności dedukcji. XD
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: Są to kobiety, a kobiety zazwyczaj interesuje głownie seks, ktory nazywają romansem lub miłością. Najlepiej jeszcze jak są zdrady, inby itd. Książki, filmy wszystko o tym samym i niestety to gówno przenosi się na związki i monogamia ze strony kobiety to dziś zjawisko tak częste jak murzyn albinos
  • Odpowiedz