Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam tutaj @Saber9321
Co u mnie? dzisiaj odpowiedź będzie nietypowa moja jakość życia się poprawia, bo wyszedłem z strefy komfortu i robię coś ze swoim życiem, i staram się coś zmienić mimo, że jestem #przegryw mam #depresja i od trzech lat zdiagnozowany #asperger i nie dostałem najlepszych genów oraz nie jestem bogaty, pracuję na budowie, spotykam się ze znajomymi, zaczynam coś robić ze sobą, poprawiam wygląd, niedługo zacznę biegać jak się ociepli i wszystko małymi krokami, a najlepsze jest w tym to, że teraz zamieniam słowa w czyn, a jeszcze prawie miesiąc temu otarłem się o śmierć... Odbiłem się od dna na które upadłem i chcę wyjść z przegrywu zależy mi na tym, nie mówię jaki świat to zły i nie użalam się nad sobą. Nie szukam wymówek żeby cokolwiek zacząć robić. Co chcę powiedzieć, albo może inaczej... Zdaję sobie sprawę z tego, że dużo jest trolli na tagu przegryw albo ludzi z stanem umysłu gimbusa, ale zamiast zanadto mówić jakie to ruchanie jest mega itd zacznijcie coś ze sobą robić, bo seks nie jest najważniejszy. A połowa tagu dzisiaj wygląda tak, że są to wysrywy jakiś mizoginów, frustratów, przegrywów, stulejek itd. Ludzie ogarnijcie się i zamiast taplać się w błocie jakim jesteście zacznijcie coś z sobą robić, zamiast szukać wymówek zacznijcie szukać rozwiązań. Generalnie popieram pana @Wielad uważam, że gość słusznie was ciśnie, bo najgorsze w tym wszystkim jest to, że wy jesteście niereformowalni i nie dajecie sobie pomóc tylko wymyślacie jakieś gówniane teorie i mówicie jakie to kobiety są złe albo świat, a tak naprawdę wygląda to zupełnie inaczej wszystko. Ale też przyznam wam rację, że trochę w tym prawdy jest co piszecie jednak nie wszystko. Ogarnijcie się panowie i serio zachowajcie swoje mokre sny, fantazje itd, bo tag przegryw nie da się już czytać jesteście nudni jak flaki z olejem... Najgorsze jest to, że miałem kiedyś nawet spoko dziewczyne, a przez przedawkowanie wykopu i wzięcia za bardzo na poważnie tego co przeczytałem bardzo ją zraniłem. Naprawdę pomyślcie nad sobą, szukajcie pomocy u psychologów itd, a nie u takiej toksycznej społeczności jaka tutaj jest na tagu... Kiedyś jak jeszcze tu miałem konto ten tag trzymał poziom, a teraz normalnie można raka dostać od czytania waszych wysrywów ani to śmieszne ani to ciekawe #!$%@? powiem wam jedno TO WY MACIE NAJWIĘKSZY WPŁYW NA JAKOŚĆ WASZEGO ŻYCIA. Elo
#takaprawda #gorzkiezale #niebieskiepaski #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #niepelnosprawnosc #bekazprzegrywow #muremzawieladem #zmiany #kiedyswyjdezprzegrywu #prawdziwyprzegryw #nadprzegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: życie jest piekne, korzystaj z niego. Nie daj sobie wmówić że świat jest zły. Rób coś, cokolwiek w kierunku poprawy swojego stanu. Nie użalaj się nad sobą bo niektórzy mają ciężej w życiu i potrafią mimo tego znaleźć energię w sobie i chęci do działania.
Kobiety są wspaniałe, tylko trzeba znaleźć ta odpowiednią. Nie wyolbrzymiaj wad, bo każdy ma wady. Idź na kompromis bo życie to sztuka kompromisów.
Zdróweczka Mirku
zacznijcie coś z sobą robić, zamiast szukać wymówek zacznijcie szukać rozwiązań


@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze to nie mierz wszystkich swoją miarą, po drugie owszem można cisnąć przegrywom ale akurat wielad robi to tak nieudolnie że co drugi jego post jest w zasadzie autodissem XD, po trzecie z tego co zrozumiałem straciłeś przez wykop dziewczynę i jeśli faktycznie tak było to albo masz bardzo słabą psychikę albo <20 lat albo jedno i drugie
FlutterMShydale - > zacznijcie coś z sobą robić, zamiast szukać wymówek zacznijcie sz...

źródło: comment_1581170411iYHzoKIVptge71YO4wBmeE.jpg

Pobierz
OP: @general-lufa: @Moitessier: @wielad: Dzięki panowie
@kamil150794: Jeju kolejny co uważa, że wyznacznikiem przegrywu jest nieposiadanie dziewczyny, nie trzymanie za rękę płci przeciwnej albo nigdy nie dostąpienie zaszczytu uprawiania mitycznego seksu. Miałem dziewczynę jednak nie było całowania, przytulania ani trzymania za rękę, ale gdybym nie czytał głupot w internetach i nie brał tego tak bardzo poważnie mógłbym tego doświadczyć. Co do seksu w wakacje uprawiałem seks z
Przegryw wg mnie to osoba która sama źle żyje ze sobą, ma problemy, nie radzi sobie i jest nieszczęśliwy


@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli jakieś 99.99% ludzkości, bo przecież każdy jest czasem nieszczęśliwy () Ja za faktycznych przegrywów uważam ludzi którzy są w sytuacji z której defacto nie ma wyjścia, której nie da się naprawić. W szczególności taką osobą będzie facet który mając +25 lat ostatni raz rozmowę z kobietą