Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim. Dnia 5. lutego ogłoszono datę wyborów prezydenckich. Odbędą się one za dokładnie 92 dni:
10. maja 2020 roku.

Z tej okazji codziennie, aż do wyborów, gromadzimy się pod tagiem #codzienneszkalowanienibyprezydenta, aby wspólnie przypominać sobie przyczyny naszej pogardy dla najgorszego prezydenta oraz jednego z najbardziej szkodliwych polityków w historii Polski.

Dzisiaj, jako że jest weekend, a Goodpain w branży turystycznej robi, krótko, zwięźle, bez wołania! Bez foteczki prezydenta, za to z randomowym meme,
za który zarobię 35 groszy (po odliczeniu podatków) . Tak będzie do wyborów.


Zapraszam do zabawy.
Obserwujcie. Komentujcie. I do zobaczenia już jutro! Buziaczki!

#codzienneszkalowanienibyprezydenta 4/95
#polityka

Piszcie za co gardzicie andrzejem dudą, a ja #!$%@? do roboty, bo ZUS sam się zapłacić nie zapłaci.

GoodPain - Dzień dobry wszystkim. Dnia 5. lutego ogłoszono datę wyborów prezydenckich...

źródło: comment_15811571980lDFhZkGWQVvefyEFeNWWR.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@chanelzeg: a co Pan Duda powie ludziom, którzy głosowali na niego, że względu na obietnicę podniesienia kwoty wolnej od podatku. Czy prezydent Rzeczypospolitej Polskiej andrzej duda świadomie i z premedytacją okłamał swoich wyborców?
  • Odpowiedz
a co Pan Duda powie ludziom, którzy głosowali na niego, że względu na obietnice podniesienia kwoty wolnej od podatku


@GoodPain: tym razem na pewno się uda XD
  • Odpowiedz
@su1ik: oddam na niego głos w nadchodzących wyborach. Na pewno teraz uda się to doprowadzić do końca, wcześniej blokowała go ta pieprzony opozycja.
  • Odpowiedz
Piszcie za co gardzicie andrzejem dudą


@GoodPain: za to że nieudolnie udaje prezydenta Polski, bo sam twierdzi, że jest prezydentem tylko 8 mln Polaków, a dla pozostałych 30 mln nie jest:

- Andrzej Duda nie jest prezydentem wszystkich Polaków, bo nie został przez wszystkich Polaków wybrany - niespodziewanie przyznał w wywiadzie dla TVP Historia Andrzej Duda.
- Mnie się śmiać chce, kiedy słyszę, że Andrzej Duda nie jest prezydentem wszystkich Polaków, bo podpisał jakąś ustawę, na którą się jakaś grupa społeczna nie zgadza. Proszę pamiętać, że Andrzej Duda nie jest prezydentem wszystkich Polaków, bo nie został przez wszystkich Polaków wybrany - ogłosił prezydent w wywiadzie dla
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chanelzeg: a co Pan Duda powie ludziom, którzy głosowali na niego, że względu na obietnicę podniesienia kwoty wolnej od podatku. Czy prezydent Rzeczypospolitej Polskiej andrzej duda świadomie i z premedytacją okłamał swoich wyborców?

@GoodPain: ja właśnie na niego głosowałem z tego powodu, liczyłem na to że się z tej prostej obietnicy wywiąże. Jednakże nie było u niego nawet inicjatywy ustawodawczej, nic.

Głosowałem na Andrzeja Dudę.

Przepraszam.
  • Odpowiedz