Wpis z mikrobloga

Sąd Okręgowy w Warszawie pięknie zaorał tych nieudaczników z #neur0pa xD Główna w płomieniu, gorące zawalone wpisami peowskich partyjniackich miernot. TAŚMY KACZYŃSKIEGO, DWIE WIEŻE, SREBRNA!!! TO KONIEC PISU!!!11 xD Miały być dowody a okazała się wielka kompromitacja miernot peowskich i wykopowych szczekaczek xD I jeszcze ten autorytet neuropkow Gertych xD Teraz somdy będą złe xD

#4konserwy #polityka #bekazlewactwa i #neuropa #afera
b.....k - Sąd Okręgowy w Warszawie pięknie zaorał tych nieudaczników z #neur0pa xD Gł...

źródło: comment_1581150484YsuaDRsTzeLeDbG1RKzbfx.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: Sąd ocenił, że decyzja prokuratury była zasadna. Czego nie rozumiesz? Nie zostały przedstawione żadne dowody potwierdzające oskarżenia. Trzeba być nieźle tępym albo partyjną szczekaczką żeby dalej w to brnąc.
  • Odpowiedz
@bolekkrystianek: obrażaj dalej, tymczasem;

prokuratura ciągała typa na przesłuchania, kaczyńskiego ani razu co nawet w sprawie dotyczącej nie polityka jest niemożliwe
koleś przedstawiał nagrania, oraz skany, według prokuratury nic nie ma

w tym państwie z kartonu ta decyzja sądu na kilometr śmierdzi polityką
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: Ja pierdziele zaKODowany typie, nie docierają widzę podstawowe fakty, nie przedstawił żadnych dokumentów i dowodów potwierdzających poniesione koszty, nie przedstawił żadnych umów, prokuratura żądała nośników z rozmowami które tez nie zostały przekazane, do tego różne wersje zdarzeń i odmowy odpowiedzi. Żyj dalej w swoich urojeniach i bredniach dla prostackich idiotów.
  • Odpowiedz
@bolekkrystianek: Elito narodu, ja kodu nigdy nie popierałem nawet, i dla mnie liczą się fakty, w normalnym państwie prokuratura domaga się tych samych dokumentów co otrzymała gazeta, oraz prokuratura działa na WSZYSTKICH poszlakach, w tym nagraniach, przesł#!$%@? WSZYSTKICH w każdym państwie tylko nie tutaj.

To jest mafia, ale według ciebie wszystko jest ok mimo iż sprawa dotyczy polityka najwyższego szczebla co samo w sobie powinno zapalić lampke w głowie

ha
  • Odpowiedz
@bolekkrystianek: Prokuratura jest od tego by zadbać o to by dowody dotarły, skoro dokumentacje otrzymała gazeta, to i prokuratura powinna ją otrzymać, zaniechanie działań śledczych widze za twoich ulubieńców jest fajne i w porządku. Jakby sprawa dotyczyła tuska to byś płakał że prokuratura i sądy są w rękach polityków.
  • Odpowiedz
czynności jasno mówią też że należy przesłuchać podejrzanego, podejrzany stwierdza że żadnego śledztwa nie będzie, trzeba naprawdę być na poziomie podstawówki by się dać na ten syf nabierać
  • Odpowiedz