Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy Samsung, a właściwie Szajsung, produkuje najgorszy chłam jaki widział ten świat w formie sprzętu smartfono-podobnego. Galaxy Ace 2 będący niemal bliźniakiem xperii u (która to działała niezawodnie), jest tak #!$%@? do reszty telefonem, że muszę #!$%@? nosić przy sobie drugi, zapasowy.

Wczoraj, zawiozłem narzeczoną i teściową na do krawca, zaparkowałem 100m dalej i czekam na nie. Mija 30 minut, godzina, co chwile zerkam na telefon. Nic się nie dzieje, zasięg pełny, na belce ikona od transferu mruga więc coś tam leci. Po 1,5 godziny się zacząłem irytować i napisałem smsa do narzeczonej.

"Nie można wysłać wiadomości". Wrrrrr. Druga, trzecia próba, nic. Restart telefonu. Okazuje się, że narzeczona, teściowa i matka są już na komisariacie, bo były święcie przekonane, że mnie napadli albo co - telefon kuźwa zdechł prawie zaraz po zaparkowaniu - nie dało się do mnie dodzwonić.

Jeszcze #!$%@? gdy rozmawiałem z narzeczoną (przez tel.) to zaczął dzwonić (podczas #!$%@? rozmowy!) i przyszła cała masa smsów, do każdego z osobna odgrywany dzwonek. 15 minut słuchania zapętlonego dzwonka sms! No ja #!$%@?.

Miałem xperię U. Była niezawodna. Kończyła się umowa to ją oddałem 12letniemu bratankowi (był zafascynowany mrugającym paskiem). Chciałem zrobić drugiemu człowiekowi przyjemność, TO MNIE #!$%@? POKARAŁO.

##!$%@? #szajsung #samsung #samsungtogowno
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Colek: Telefon ma działać dobrze po wyjęciu z pudełka. SONY działa, LG straszliwie powoli, ale działa. Szajsunga trzeba "naprawiać" samemu, innym softem.... eh..
  • Odpowiedz
@nepuwek: może po prostu za dużo jakiś zbędnych aplikacji poinstalowałeś? I one cały fon zamulają?

PS. Na początku lipca zdarzyłami się taka sytuacja w telefonie LG że zamiast wysłania jednej widomości sms, wysłały się.......

  • Odpowiedz
@Colek: Tylko wiesz, kupując telefon oczekuję, że będzie działał, nie mam czasu ani chęci na zabawy w zmienianie softu. Gdyby nie to, że mobilny dostęp do sieci (na szybkiego), pocztę, androidowy PekaoToken i Carmageddon to w ogóle bym smartfona nie kupował.

@dominik810: Nie, mam tylko kilka aplikacji i jedną grę. Nie liczę oczywiście kupy preinstalowanego szajsungowego szmelcu którego jest więcej niż zainstalowanych aplikacji przeze mnie.
  • Odpowiedz
@nepuwek: po prostu kupuj flagowe telefony, nie muszą być z tego roku, bo wiadomo, cena, ja mam swoją motorolę już rok, a kupiłem ją jak była chyba 8 miesięcy po premierze i działa do tej pory lepiej niż te nowe telefony ze średniej półki
  • Odpowiedz