Wpis z mikrobloga

Trochę lipa że na eventowych mapkach nie leci exp dla postaci, przez dwa tygodnie moje jedyne źródło expa dla nich będzie pochodziło tylko z bazy () No ale w dłuższej perspektywie czasu lepiej się teraz skupić teraz na evencie, bo materiał który leci na GT-5 normalnie wymaga ~40 energii, a z eventu wychodzi ~20, a przyda się do apgrejdowania postaci () Inna sprawa że zostały mi z dwa doładowania energii, więc ciężko mówić o możliwości farmienia xD


#randomanimeshit #anime #arknights #lappland
Hajak - Trochę lipa że na eventowych mapkach nie leci exp dla postaci, przez dwa tygo...

źródło: comment_1581023864XAGZpjmFi2fq4r8v03v7t5.jpg

Pobierz
  • 21
@Hajak: nie ulegaj chińskim specjalistom od marketingu, nie kupuj doładowań za real kase xD też się zastanawiam czy warto dalej ten event robić bo kupiłem już całego expa i całą kasę no ale jak sam wspomniałeś te matsy też prędzej czy później się przydadzą, plus zawsze tam do kupienia coś pozostanie więc cóż, te dwa tygodnie będę tylko te eventowe mapki farmił xD BTW zmieniając temat, da się przyspieszyć przy użyciu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pewpewpew: @KuroKitsune: @SandalzJezusa: trochę lipa że tylko 60 odnawiają, myślałem że minimum te 100 energii dadzą. Exp w sklepiku w pierwszej kolejności wykupiłem xD W drugiej meble, które swoją drogą polecam, bo aktualnie set daje 4k punktów komfortu, a jeszcze będą meble do tego zestawu z hard mode, więc podejrzewam że cały komplet będzie dawał 5k punktów, czyli max ile może być w maksymalnie ulepszonej sypialni
@Hajak: ja dziś po resecie będę miał ok.800 energii do wykorzystania a już wykupiłem prawie cały exp, część mebli i trochę kasy także myślę, że dam rade spokojnie do końca eventu wykupić cały sklep. Co do Grani wciąż się zastanawiam czy zostawić ją czy jednak zostać przy Vignie
@SandalzJezusa: Imho przy aktualnych mapkach Vigna jest bardziej użyteczna, bo lepiej szybciej zabić stworki niż je tankować xD No ale może w przyszłych mapkach to się zmieni, więc tokeny do Grani lepiej i tak wykupić ()
@KuroKitsune: Dokładnie tak skończyła fang i zima kiedy tylko zdobyłem siege i texas

@Hajak: No wiadomo że lepiej jest zabić niż tankować tylko problem w tym, że różnica w ataku na max lvl jest niewielka: (tutaj chciałem wstawić wszystkie staty i przemyślenia ale kiedy sobie to wszystko policzyłem i przemyślałem to jednak doszedłem do wniosku że jednak Grani przy dzisiejszych mapkach jest mało przydatna xD)
@SandalzJezusa: Dzięki wielkie :) rzeczywiście świetny zamiennik - Texas ciut bardziej na atak, Zima bardziej na obronę, tylko 1 DP różnicy... cóż u mnie pewnie by się rozbiło, że wolę te wilcze czy tam psie uszy i ogon Texas od niedźwiedzich Zimy xD czyli Siege + Texas / Zima, ew. jak brak Siege to Texas + Zima i vanguardzi obstawieni xD