Wpis z mikrobloga

Jako, że premię świąteczną dostaję w kartach płatniczych #sodexo na maila dostałem spam z jakimiś zniżkami. Nie wiem czy komuś się to przyda, mi nie, więc wrzucam dalej. ¯\(ツ)_/¯

Najważniejsze zasady promocji:

1. 2 kody przesłane w newsletterze zezwalają na zakup dwóch produktów Philips z rabatem 30% do wykorzystania na stronie www.philips.pl/sklep/PL
prezentydlaciebie
2. Wystarczy, że każdy z tych kodów zarejestrujesz na stronie www.voucherzavoucher.pl a dostaniesz 2 dodatkowe kody po 10% rabatu każdy.

3. Przy zamówieniu wprowadź 2 kody (z newslettera i rejestracji) aby otrzymać 40% rabatu na jeden produkt w jednym zamówieniu.

4. Strona www.philips.pl/sklep/PLprezentydla_ciebie oraz vouchery są ważne do 30.06.2020r.

5. Produkty przeznaczone są wyłącznie na użytek konsumencki, a nie do odsprzedaży. Faktury na firmę nie będą wystawiane.

6. Kody promocyjne nie podlegają wymianie na gotówkę oraz nie łączą się z innymi rabatami i bonami dostępnymi w tym samym czasie.


Jeżeli ktoś jakimś cudem z tego skorzysta, to z chęcią dowiem się co takiego zakupił.

#rozdajo #philips

źródło: comment_1581014264ToR9z3c8rzGViB2eJD1V6e.jpg
  • 1