Wpis z mikrobloga

Gdy odpalam wideo w 360 na YT, wszystko działa jak należy, moge się rozglądać telefonem lewo,prawo,góra,dół. Jak tylko włącze tryb "cardboard", to moge poruszać głową tylko góra/dół i to w dodatku dość powoli. Wie ktoś może gdzie leży problem? Nie moge nigdzie znaleźć odpowiedzi.

#cardboard #vr
  • 2
@Syrenamen: twój telefon ma akcelerometr ale nie ma żyroskopu. I aplikacje na podstawie samego akcelerometru próbują oddać ci władzę nad tym abyś mógł wogóle się rozejrzeć. Także jak chcesz cardobard VR to szukaj telefonu z akcelerometrem i żyroskopem i wtedy bd git. A i polecam jakiś pilocik na bluetooth ja mam jakiś chiński VR-park i nawet na niego były gierki VR w markecie pare lat temu i fajen nawet a pilocik
@Nizax: Kurcze wszystkie testery vr jakie odpalałem na tym dziadostwie pokazywały, że żyroskop jest, w specyfikacji rzeczywiście go nie ma, telefon i tak zmieniam w tym miesiącu, będe miał to na uwadze, na razie musze sie zadowolić apkami które nie potrzebują żyroskopu (,). A i dzięki za patent z pilotem na bluetooth