Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: Czemu mieli pisać pod ich dyktando ? Dla mnie on jest idiotyczny ale raczej ze względu na brak rozumu niż pisanie pod kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TMCB: Mieli dobre relacje z midakami. Przykładem może być sparing między Arka a ich amatorskim weszlackim klubikiem. Dla Arki nie miał on żadnej wartości sportowej. Promował tylko weszło. A charytatywnie to lepiej zagrać z kimś bardziej znanym.
  • Odpowiedz
@TMCB: bo to kumple i łączą ich wspólne biznesy. Nie bez powodu Weszło jako pierwsze podało, że Midak przejmuje Arkę, a potem dziwnym trafem akurat z Arki (którą się nigdy nie interesowali za bardzo) mieli najlepsze info i dużo zakulisowych artykułów.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Bardziej się mogło wydawać że to zasługa Pertkiewicza niż Midlaka ale Ok,ale sam fakt że mają tam Paczula który dostęp do informacji ma to ja nie wiem jak takie gówno mogło powstać,tym bardziej że JA nie będąc kibicem Arki czytałem artykuły o problemach już za czasów Ojrzyńskiego.
  • Odpowiedz
@TMCB: Paczul nie wiem czy ma jakikolwiek dostęp do informacji z Arki. Wszyscy wiedzą, że to lechista i na pewno żaden dobrze poinformowany kibic Arki z nim by nie gadał za kulisami i by mu nic nie sprzedawał. Jedyne skąd mógł mieć to od Pertkiewicza, ale ten pociąg już odjechał.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: W sumie i tak to nie ważne,prawda jest taka że jakby nie ciągnące się żenujące zarządzanie to transparentów by nie było,z drugiej strony poszło wystawienie to weszlo skorzystało pisząc na tym swoje głupoty.
  • Odpowiedz
@TMCB: tzn. ja generalnie uważam, że każdy ma prawo wyrazić się o transparentach, że to wiocha, nie powinno mieć miejsca itd. Obiektywnie komuś się to może nie podobać, ale to co zrobiło weszło to już przegięcie, ten artykuł meczyki.pl jest serio dobry, bo zauważa przyczynę i skutek. Przyczyną było lecenie w #!$%@? midaków, a skutkiem były te transparenty. Tymczasem Weszło to przedstawia tak jakby biedni dobrze chcący właściciele zostali siłą wygonieni
  • Odpowiedz
@rooger: potencjalni inwestorzy wiedzą co jest grane, bo mają wgląd do sytuacji finansowej i rozumieją działania kibiców. Tak jak było powiedziane, uczciwego właściciela nikt by tak nie traktował
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Oh boy, jako kibić Wisły zalecam nie ufać w żadne newsy odnośnie nowych inwestorów/właścicieli jeśli chodzi o polskie kluby. Niektóre środowiska nieprzychylne władzom klubu po prostu tworzą bzdury o tym że biznesmenie biją drzwiami i oknami żeby kupić klub a ten zły zarząd im nie pozwala.
  • Odpowiedz
@wypopeq2599: nie wiem jaka sytuacja jest teraz, nie sądzę, że biją drzwiami i oknami, ale już w zeszłym roku mieli porządną ofertę. Teraz, ta oferta na pewno się nie powtórzy biorąc pod uwagę, że Midaki chcą z 5-6 baniek i drugie tyle trzeba dać na załatanie dziury.
  • Odpowiedz