Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ma ktoś konto maklerskie w mBanku? Jak to wygląda? Jakie są opłaty? Chciałbym zacząć inwestować, ale chcę przeznaczyć na to ok 2000/2500 zł. Bardziej dla rozrywki niż z chęci zysku, ale nadal. No i nie wiem czy te opłaty/prowizje nie zjedzą mojego całego zysku.

#gielda #mbank #cdprojekt #makler
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0d3_m4_d0wna: ja tam sobie chwalę na samym początku. Prowizja jak prowizja no, w ING niby mniejsza o jakiś ułamek procentowy ale mam główne w mbanku więc czasami zależało mi na prędkości a nie przelewać tu tam tu tam
@m0d3_m4_d0wna: na początek emakler z mbanku całkowicie Ci wystarczy, nauczysz się, zobaczysz czy aż tyle idzie Ci na prowizję żeby faktycznie te 0,38 czy 0,39 przeszkadzało. Ja korzystam od 2 lat i jakoś mi się przenosić nie chce, kiedyś do ING chciałem ale akurat się wysypał na pół dnia, co w mbanku trafia się bardzo rzadko. Na #pociagdozyskow jest od groma ludzi na mbanku i nie słychać psioczenia.
@pijekubusplay: Nie zdziwcie się, jak Wam ten pseudo makler zniknie z rynku razem z Waszymi akcjami i pieniędzmi. Były już takie historie, że transakcje były bez prowizji, darmowe konto i nagle z dnia na dzień ludziom wyczyscili rachunki a następnego dnia ogłosili bankructwo.

Konto maklerskie tylko w stabilnych instytucjach. 4 zł prowizji od 1000 zł to nie jest dużo.