Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiszaZRosji: zastanawia mnie funkcjonalność tego auta. Niby Jeep a wygląda jak przerośnięte kombi. Jeep zawsze był konstrukcyjnie przygotowany do jazdy terenowej a ten model? Nawet na krawężniki trzeba uważać
@Prokurator1990: @MiszaZRosji: mam Patriota z silnikiem 2.0 TDi. Również serwisuję go samodzielnie.

Ktoś może spotkał się z tym autem i jest w stanie coś więcej pozytywnego lub negatywnego powiedzieć?


Przerośnięte kombi o aerodynamice kiosku na kółkach. Plastiki typowo amerykańskie. Zaletą jest to, że nie jest to kolejny VW Golf czy Passat, którego wszędzie pełno.

trzeba podejść rozsądnie koszty użytkowania są przesadzone


Ten samochód to klocki Lego - silnik od VW
Pobierz AloneShooter - @Prokurator1990: @MiszaZRosji: mam Patriota z silnikiem 2.0 TDi. Równi...
źródło: comment_15809392593QnsAMNyQoaWjvLzUuUhYA.jpg
@AloneShooter a jak z awaryjnościa? To auto bardzo podoba mi się wizualnie, jak sprawdza się na trasie tylu autostrada/ekspresówka a jak na drogach powiatowych gdzie są nierówne nawierzchnie itp? Mam teraz kia proceed 1 generacji i przydałoby się coś 5 drzwiowego z dużym bagażnikiem. Jak wygląda zwrotność tego auta. Napisałeś że masz 2.0 TDI a masz jakieś opinie na temat silników benzynowych?
@MiszaZRosji: na temat benzyn się nie wypowiem, nie miałem z nimi styczności, mam klekoczącego diesla na pompowtryskach :) Jak nie planujesz jeździć jak wariat to daje radę, ale przy 140 już czuć opór powietrza, ale to chyba zrozumiałe patrząc na pudełkowatość tego wozu. Nierówne nawierzchnie dają radę, ale jak widzisz nie mam założonych szosowych slicków.

a jak z awaryjnościa?


Poza tym, że czasem wariuje mi prawy przedni kierunek (gdzieś czasem musi
@AloneShooter szukam benzyny w automacie z napędem 4x4 w wersji limited. W mojej okolicy są dwa egzemplarze
https://www.otomoto.pl/oferta/jeep-patriot-2014-benzyna-4x4-fv-23-ID6CIk8L.html#27c2d5db22

https://www.otomoto.pl/oferta/jeep-patriot-jep-patriot-2-0-latitude-2014-2015-zadbany-niski-przebieg-serwisowany-ID6CGj7e.html#27c2d5db22

Wiem że różnią się wyposażeniem ale ta z silnikiem 2.0 ma skóry, podgrzewane siedzenia itp. ta druga uboższa z drugiej strony mocniejszy silnik ale pytanie - czy na taką budę te 140 km nie wystarcza? Tutaj jest chyba jakaś wersja z chipem bo niby 2.0 a ma 167 km więc jest to do