Wpis z mikrobloga

@skalar_neonka: odpowiednie pochodzenie gwarantuje skakanie po szczebelkach, kariera jak Ogorek, partia nie ma tu nic do rzeczy, czy to w PIS, PO, L, czy co tam jeszcze w sejmie mamy jak sie jest z narodu wybranego po pociagnieciu odpowiednich sznurkow mozna zostac nawet generalem
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: o #!$%@? mama mi raz powiedziała ze jestem podobna do niej a ja nie wiedziałam kto to

Kuuuuuurwaaaa dzięki mamo jak zwykle podbudowujesz moja samoocenę, jak nie jakaś inna sportsmenka o wyglądzie helgi tak teraz jakieś karyńsko
  • Odpowiedz
  • 22
@skalar_neonka #!$%@? jej ojca bo się dowiedzial o FOZZ, myślę że jest bardzo ogarnięta babką jeżeli odziedziczyła głowę po ojcu. A wykopki już kręcą aferę, jakby to holecka przechodziła, zastanówcie się choć trochę a nie #!$%@? głupoty. Dwa że ona była za wszystkich rządów w tvp i innych stacjach..
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: Akurat tutaj to beka z ciebie nie z pisu. Wiesz czym ona się będzie tam zajmować? Myślisz, ze w Orlenie to się tylko weglowodorami ludzie zajmują? Ona ma 20 lat doświadczenia spokojnie może pracować na stonowisku pr, może być rzecznikiem itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Aegithalos: Babka skończyła filmówkę w Łodzi, studiowała na Harvardzie, pracowała przez lata jako producent i wydawca (również w TVNie), była stałą korespondentką w USA dla kilku teliwizji, jej CV jest zajebiście imponujące i ty sugerujesz, że dostała pracę za seks?
Jesteś obrzydliwa, szczególnie zarzucając jej coś takiego i sama będąc kobietą.
  • Odpowiedz