Wpis z mikrobloga

Hej,
Poszukuję jakiegoś dostawcy internetu dla domu położonego z dala od cywilizacji, czyli bez dostępu do światłowodu i inny przewodów czy lokalnych radiowych dostawców.
Cyfrowy Polsat dla swojego abonenta liczy sobie łącznie 80 zł za internet LTE z routerem, ale jest limit 100GB.
Może ktoś jest w temacie i podpowie czy znajdę coś tańszego? Ważne jest, aby serwisy jak Netflix chodziły płynnie.
#internet #orange #tmobile #cyfrowypolsat #plus #komputery
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hochland: Posiadam takowy od T-Mobile w odległości ~7km od najbliższego nadajnika. Do routera dorzucone dwie anteny kierunkowe.
Prędkości 10-15Mbps, stabilność przyzwoita, limitów brak.
Abonament wychodzi około 70zł. Dokładnie nie powiem, bo nie mam obecnie dostępu do papierów.
@hochland: ja też korzystam z tmobile, numer na moją firmę + dodatkowa karta tylko na internet (oba numery mają internet bez limitów) i kosztuje mnie to +-70zł

W komórce internet bardzo szybki, druga karta tylko do internetu ma kaganiec na prędkość, ale wystarcza by oglądać netflixa w HD - można uzyskać pełną prędkość internetu za dodatkowe 10zł miesięcznie.

Nie wiem niestety czy taka opcja jest dla klienta indywidualnego, podpytaj w tmobile.
Widzę, że jednak cyfrowy Polsat ma nielimitowany internet za 70 zł ze sprzętem jeżeli jest się w zasięgu LTE Plusa. Szkoda, że konsultanci próbują sprzedawać starą, gorszą ofertę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hochland: lepiej przeczytaj regulamin

3. Abonentom korzystającym z opcji „LTE bez końca“ Cyfrowy Polsat zapewnia dostęp do sieci telekomunikacyjnej z prędkością ograniczoną zgodnie z §2 ust. 3 i §4 ust. 4

niniejszego Regulaminu.