Wpis z mikrobloga

@mrzyn: jakoś jednak preferuje paski :) świetny ten Twój :) gdzieś wyczytałem wczoraj ze z bateriami to wcale nie taka łatwa sprawa do nich :)
@mrzyn: to jeszcze jedno pytanie. Mój co prawda jest obecnie na działającej baterii, ale czy wymiana baterii w nich jest jakoś bardziej skomplikowana niż w zwykłym kwarcu, czy tez każdy sobie poradzi?

Ps. Dorwałeś go w takim stanie, czy odnawiałeś jakoś?
@fi9o: No powiem Ci, że napaliłem się na niego strasznie i prawie się wczoraj załamałem nerwowo. Wczoraj miała sie kończyć aukcja, cena dotychczasowa była mega atrakcyjna, niewiele obserwujących aukcję, byłem przekonany, że go zgarnę. No i na godzinę przed końcem aukcji Pan z racji małego zainteresowania ją zdjął.

Strasznie się wkurzyłem, bo bardzo mi się ten model podoba + jest naprawdę w wyśmienitym stanie, więc napisałem do Pana, że jeśli chciałby
@mrzyn: Jeszcze pytanie a propos baterii, bo bardziej doświadczony w tym temacie jesteś :) Tam nie powinny być 1,3V? Bo te co podałeś są 1,5V.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArRog: trochę mnie zagiąłeś. Sprzedający mówił o LR44, ale będę musiał sprawdzić co wrzucił zegarmistrz, bo jemu ufam bardziej.