Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy.
Chcę zrobić update z gównianego biurka na coś przy czym będzie mi się przyjemnie siedziało/stało. Jako, że jestem totalnym ignorantem w tych kwestiach, zakres moich pomysłów jest dość ograniczony xD
Moje wymagania - duży, prostokątny blat(powiedziałbym min. 140x70, ale rozglądałem się za 160x80), bez jakichkolwiek fajerwerków, dostawek i innych szafek, które i tak będą puste. Bardzo na plus możliwość regulacji wysokości by móc czasem popracować na stojąco.
Jak zobaczyłem ceny biurek na IKEA to trochę zwątpiłem w ten pomysł (chociaż przyznam trochę się zajarałem regulowanymi biurkami), potem zobaczyłem możliwość kupienia oddzielnie blatu i nóg regulowanych (ktoś korzystał z nich? Zdają się być strasznym szajsem, nie wyobrażam sobie bym regulował nogę po nodze z całym sprzętem na blacie).
#pcmasterrace #komputery #pomocy #kiciochpyta #meble
Caviorology - Mirki pomocy.
Chcę zrobić update z gównianego biurka na coś przy czym ...

źródło: comment_QLPxwkqBFoLP7oxjhy5pVV7siUTvCONT.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caviorology: Mam stelaż z tej firmy : https://www.stema-meble.com/stelaze%20NY/stelaze%20metalowe-poczatek.html
Ale nie mam regulacji wysokości, tak czy inaczej 4 nóg z osobną regulacją sobie nie wyobrażam.
Co do cen to powiem tak, ponoć najtańszy blat można kupić za ok150zł, można też za ok 600zł kupić sobie 36mm MDF polakierowany na biały połysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aaa taki blat 140x70 swoje waży, mi stolarz odradził 4 nogi (które
  • Odpowiedz
@Caviorology możesz kupić stelaż z regulacją na silniku elektrycznym. Dokupiesz sztywny blat minimum 4 cm i Ikea signum na kable i luzik. W 500 zł może się zmieścisz jak tanio ogarniesz blat w lokalnym meblowym/u stolarza.

Do tego polecam kupić sobie uchwyt vesa mocowany do blatu nawet ten najtańszy z regulacją wysokości za 45 zł z allegro.
  • Odpowiedz
@abdonaty: Hej, teraz znalazłem ten post. Możesz napisać o którym blacie i którym stelażu mowa? Najbardziej interesuje mnie stabilność, z Bekant ikei było z tym słabo a planuję spore obciążenie, 2-3 monitory. Dzięki.
  • Odpowiedz
@vrillion: ten blat i te nogi. Ogólnie nie mam dużych zastrzeżeń, nawet jakbyś miał krzywą podłogę to możesz sobie podregulować to różnymi długościami nóg i daje radę, ale mam monitor acera vg270u i on jest na takim na takiej specyficznej podstawce i trochę mi się gibie, ale to jak mam za nisko krzesło położone i ręce wraz z łokciami spoczywają na blacie
  • Odpowiedz