Wpis z mikrobloga

#codziennystopdewiacji to obrzydliwy tag, propagujący nienawiść wobec mniejszości seksualnych, a ludzie tacy jak @MadelnPoIand @papierowy_ludzik @eltrial czy @czyny, którzy gardzą innymi i w dodatku są z tego dumni, cieszą się, bo w końcu "lewaków boli dupa hyhyhy", bez żadnych konsekwencji i bez żadnej refleksji wrzucają swoje nienawistne wpisy.

Z jakiegoś dziwnego powodu @Moderacja @wykop wasi moderatorzy nie reagują na zgłaszanie wpisów z powodu propagowania nienawiści lub przemocy. Czemu?

Bo patrzę na wasz osławiony regulamin i jest tam coś takiego:

3. Treści tworzone przez Użytkownika powinny być zredagowane w czytelny sposób, nie mogą mieć charakteru reklamowego i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności nie mogą zawierać:

b. treści propagujących przemoc, treści drastycznych, bądź nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między narodami,

Jeżeli jako społeczność nie będziemy reagować na tak obrzydliwe wpisy, a moderacja nie będzie wywiązywać się z podstawowego swojego zadania to przyczyniamy się do sytuacji takich jak ta: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/milosc-w-czasach-zarazy/nbqxxwm

I w sumie ciekawi mnie co powiedzą o tym wywołani wyżej użytkownicy? Zreflektują się? Przeczytają ten tekst? Szczerze wątpię, ale wiara w to, że człowiek może zmienić się na lepsze jest jedną z podstaw naszej cywilizacji.

Jak bardzo bym chciał, żeby w tej sprawie #neuropa i #4konserwy mówiły jednym głosem.
  • 121
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Homoseksualizm był akceptowalną czynnością w starożytnej Grecji (bardziej) i starożytnym Rzymie (mniej). Z tego co wiem to u samych podstaw cywilizacji łacińskiej stoją właśnie idee, które powstały w tych dwóch starożytnych kulturach.

@Bartoni: Według ciebie sodomia jest podstawą cywilizacji łacińskiej? Ciekawe, że ten filar ujawnił się dopiero kilka lat temu, u samego jej schyłku.

To ja nie będę marnował czasu na próby dialogu z tobą, bo ewidentnie nic z tego nie
  • Odpowiedz
@ibilon: To ty zacząłeś pisać o myślozbrodni (zupełnie z czapy) i o "mniejszościach seksualnych" w kontekście cywilizacji łacińskiej.
Ale do podstaw cywiizacji łacińskiej należą:
- szacunek do prawa i rozwinięta kultura prawa wywodząca się z cywilizacji rzymskiej
- dorobek greckiej i rzymskiej filozofii
- etyka chrześcijańska (polecam zwłaszcza to co głosił Jezus, dość ważny dla sprawy) opierająca się na szacunku do drugiego człowieka i czynieniu dobra.

Ja jedynie wychodzę z założenia,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie jest, znów twierdzisz że coś jest prawda chociaż nie ma ku temu żadnych naukowych podstaw.

@Koliat: Potrzebujesz "naukowych podstaw", by zauważyć, że homoseksualizm czy inne zboczenia nie są na świecie normą? Jak tobie powiem, że niebo jest niebieskie, to też nie uwierzysz bez "naukowych podstaw"?
Ciężar dowodu spoczywa na oskarżycielu. Jeżeli twierdzisz, że jednak jest to norma, to udowodnij. Twierdzisz, że coś jest nieprawdą, chociaż nie ma ku temu żadnych
  • Odpowiedz
@spere: W jaki sposób jest to obraza?
Według sjp:

dewiacja
1. «silne odchylenie od normy w zachowaniu, postępowaniu lub myśleniu»
2. «znaczne naruszenie równowagi jakiejś struktury lub systemu»
3. «zboczenie z kursu lub odchylenie od właściwego kierunku»'

???
  • Odpowiedz
@Niezgodny:
A bycie osobą homoseksualną nie jest odchyleniem od normy? Możesz nazywać to jak chcesz, ale jeśli znajdujesz się w niewielkiej części całego ogółu, to nie należysz do normy.

Oxford ED:
norma
1. coś co jest zwykłe, typowe, standardowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Homoseksualizm jest orientacją seksualna, nie dewiacją.

W ogóle nie przeczytałeś tego, co napisałem.
Nie istnieją żadne "orientacje seksualne", to komunistyczna nowomowa. Homoseksualizm nie jest "orientacją", tylko dewiacją. Pedofilia nie jest "orientacją", tylko dewiacją. Onanizm nie jest "orientacją", tylko dewiacją.

No chyba, że twierdzisz inaczej niż cały świat nauki.

Znowu się pojawia to odwołanie do ludu, jak przy wspomnianym "LPGT" i proletariacie. Nas wspierają wszyscy, tylko ty jesteś jedynym wyjątkiem.
Nie, "cały świat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Pokaz mi proszę prześladowania chrześcijan na wykopie. Bo mi się zdaje, ze mylisz krytykę antynaukowych twierdzeń z prześladowaniem.

@norivtoset: Zapraszam na tag #bekazkatoli. I do każdego innego wpisu czy znaleziska o chrześcijaństwie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ibilon: Nikt nigdy nie powiedział o astrologii lub bioenergopterapii jako o dziedzinie naukowej. Nie wiem skąd to wziąłeś.
Skoro orientacja seksualna nieistnieje, to nazwijmy homoseksualizm preferencją seksualna. Tak będzie bliżej prawdy, ok?
Wiesz, kiedys na początku rozwoju psychiatrii, leczono ludzi za pomocą lobotomii. Zabiegu polegającego na przecięciu połączeń nauronowych miedzy polkulami. Przyznano nagrodę Nobla wynalazcy tej metody, później jednak zabrano.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
@Niezgodny: Przecież ty napisałeś

zboczenie, odchylenia? No może ty lubisz, jak inni na ciebie tak mówią, ale osoby lgbt są normalne.


Nic nie pisałeś o właściwym kierunku xD
Osoby LGBT nie są normalne w kontekście preferencji seksualnych, a wynika to z samej definicji normy, którą przytoczyłem w poście wyżej
  • Odpowiedz
@Bartoni: Czekaj, czekaj... Coś nie mogę połączyć wątków. Kiedy neuropa przerabiała Maryję na tęczowa pochwę, to było git i heheszki bo religijnych dupa boli. Jak wyszło, że neuropa i lewaki zgadują się na discordzie do zakopywania niewygodnych znalezisk i contentu użytkowników o odmiennych poglądach, to też było git.
Teraz kiedy ktoś o normalnych poglądach robi content bez przemocy, podtekstów seksualnych, to Ty i inne płatki śniegu płaczecie, bo wasze szklane ego
  • Odpowiedz