Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#samochody #autohandel
Mirki znalazłem Avensis 2011 rok (pierwsza rejestracja 2012) w kombi, silnik 1.8 valvematic za 36k z komisu salonowego więc raczej pewnego pochodzenia. Niestety nie ma jeszcze ogłoszenia online.
Czy będzie to ok samochód dla rodziny z 3 dzieci czy rozglądać się za czymś innym w tej cenie? Myślałem o cee'd ale nie wiem czy się pomieścimy. W grę wchodziła skoda ale podobno silniki benzynowe są słabe a my robimy rocznie może 20k także diesel odpada.
  • 5
@banex: Avensis z 1.8 to będzie świetny wybór. Auto bardzo duże, bagażnik także. Niedrogie w serwisie o ile wogole do niego bedziesz musiał się wybierać poza normalna eksploatacja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xeon111 @NashBridges: akurat kawałek od Warszawy jestem. Na auto jest gwarancją i serwis przez 12 miesięcy. No i przebieg 172k

Druga sprawa jest taka że chcieliśmy raczej sedan/liftback bo w większości jezdzimy po mieście. Także przekonuje mnie niezawodność ale wyglad w środku trochę jak dla emeryta. :) Szukam inspiracji czy w podobnej cenie jest coś lepszego, bardziej godnego uwagi.
@banex: ta gwarancja to takie o. Ogólnie to zabierz kogoś ogarniętego na oględziny, sprawdź szpary, śruby trzymającace boczne panele pod maską, daty na lampach i pasach, czy plastiki i zaślepki mają gdzieś ślady od podważania śrubokrętem. Auto niezawodne, demonem prędkości nie jest ale wystarczy do normalnej jazdy