Wpis z mikrobloga

@jaki_inny_nick: Też sprawnie manipulowałem podatkami, plus sprzedawałem na początku dużo drewna, bo musiałem mieć kasę na towary luksusowe, które kupowałem od komputera w późniejszej fazie rozgrywki :)
  • Odpowiedz
nie wiem czy to bug czy coś, ale jak czasami #!$%@?łem podatki na full i ogólnie pogorszyłem warunki życia, to wygrywałem misję z trzema gwiazdkami xD


@jaki_inny_nick: Nie wiem, od czego zależało jego wystąpienie, ale rzeczywiście występował taki bug, że mimo spełnienia wszystkich warunków misja nie zaliczała się. Wówczas pomagało właśnie podwyższenie podatków na maksa. Nie było jednak tak, że podwyższenie podatków zaliczało misję bez spełnienia wymaganych warunków.
  • Odpowiedz
@Majster_2: Jakbyś nie miał surowców, aby budować mury, to zawsze możesz posadzić 1 lub 2 rzędy drzew od wybrzeża, aby przeciwnik nie mógł się desantować - nawet jeśli się zdesantuje, to nie będzie mógł zniszczyć drzew. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RezuNN: To prawda, mur z drzew jest nawet skuteczniejszy niż zwykły, który przeciwnik może zburzyć. Sztuczna inteligencja jest na tyle głupia, że gdy postawi żołnierzy na wyspie, a ci się zablokują w drzewach, to i tak ich nie cofnie na statek i nie wystawi gdzieś indziej.

Ja bym jednak nie sadził drzew na obrzeżach całej wyspy, bo to zabiera sporo miejsca. Trzeba by wybudować minimum 2-3 rzędy (1 rząd jest
  • Odpowiedz
@Majster_2: Z tego co pamiętam, misja, w której teraz jesteś, jest najtrudniejszą z całej kampanii. Najtrudniejszą jak na pierwsze podejście do niej, bo stawia przed graczem całkiem inne wyzwania, niż dotychczas.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Ostatnią misję przeszedłem dopiero za drugim podejściem. W kolejnej moim głównym celem będzie zniszczenie miasta przeciwnika, czyli mój pierwszy kontakt z wojskiem w tej grze (nie licząc floty) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz