Wpis z mikrobloga

@rador314: Jak już HRV to od razu FRV. Dziwaczne auto, produkowane tylko kilka lat (bodajżę 2005-2008) o japońskich wymysłach designerskich. Oprócz brzydkiej dupy jest inna dziwna cecha: 3 miejsca w pierwszym rzędzie. Auto jest 6-miejscowe. Niestety, aby to osiągnąć, kierowca jest zepchnięty dosyć mocno w lewo. Kiera jest przy samych drzwiach i jak to w japońcach z tych czasów, niestety kolumna kierownicza jest lekko pod skos... Nie mówiąc o tym, że
Pobierz dict - @rador314: Jak już HRV to od razu FRV. Dziwaczne auto, produkowane tylko kilka...
źródło: comment_1dOO7Y0Y5xR7dYYlv0HZNyMbWgVDFLIw.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dict: miejsca na lewą rękę jest wystarczająco. Ale jak się złoży środkowy przedni fotel, to się robi mały stół z tego z uchwytami na napoje dla 4 osób. Podłokietnik o szerokości ponad 50 cm. Brzydka dupa mi nie przeszkadza, bo po prostu jej nie widzę siedząc w środku. Jako auto rodzinne jest idealne z silnikiem 2.2 i-ctdi
@dict: To ta Honda co ją z głową dziecka sprzedawali? XD
@Tadumtsss: Ja jestem od lat zakochany w P38, no auto jest #!$%@? cudowne i pragne go całym sercem ale rozum kopie kiedy czyta o awariach w tych landkach. Jedyne co tam sie nie psuje to powietrze w oponach