Wpis z mikrobloga

Miruny, zamówiłam z #!$%@? #adidas paczkę za pobraniem. Chcę dwie rzeczy zwrócić, fajnie, udało się zaznaczyć powody zwrotu itd., ale nigdzie nie ma miejsca na podanie danych typu nr konta. Wg instrukcji na stronie jest. Albo jestem głupia, albo ślepa, albo nie ma. Czy ktoś miał może podobny problem i ten #!$%@? adidas oddał mu w końcu hajs? #streetwear - sorry, dla zasięgu
  • 14
@pomarancza_: Ogółem to śmiech na sali, bo mam dwie etykiety zwrotne. Jedną z paczki - polską. Drugą wygenerowaną - do Niemiec. Ale w jaki sposób chcą oddać pieniądze to nie wiem, chyba gołębiem. A jedyna droga kontaktu z nimi to telefoniczna, do 18. Jaja w #!$%@?
@phalaenopsis: Użyłem googla i w 2 minuty się dowiedziałem. Wszystko jest krok po kroku opisane jak dla debila. Normalnie bym ci to wysłał ale strasznie nie lubię jak ktoś zachowuje się jak meliniara bez powodu obrażając bogu ducha winną firmę rzucając wulgaryzmami.

Nie potrafisz na stronie producenta odszukać prostej informacji a rzucasz mięsem i to adidas niby jest "#!$%@?" i "#!$%@?". Śmiech na sali to tylko twoja inteligencja i rynsztok który