Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ma ktoś może taki zestaw pod #nintendoswitch? Kupiłem razem z konsolą, bo ludzie na grupie NS mnie namówili. Dzisiaj sprawdziłem tego gripa i jest tragedia jak dla mnie. Trzeszczy, konsola waży drugie tyle, drapie konsolę, trzeba zdejmować żeby włożyć do docka. Drugi raz bym nie kupił, tym bardziej że taki zestaw kosztuje 150zł. Lepiej było kupić jakiś pokrowiec u chińczyka.

#nintendo
Pobierz P.....y - Ma ktoś może taki zestaw pod #nintendoswitch? Kupiłem razem z konsolą, bo l...
źródło: comment_bfjffRZVOwmuaDE9cYmbi5Qre1dTWKYO.jpg
  • 11
@Pouty: Fakt, trzeszczenie może denerwować, rysowanie tym bardziej ale taśma na logo i będzie lepiej. Faktem jest, że z tym gripem granie i tak znacznie wygodniejsze niż bez niego, a co najważniejsze dłonie się mniej męczą.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Veriael: @TrueGrey: O co chodzi z tą taśmą klejącą? Przykleić ją na grip czy konsolę? I jaka to ma być taśma? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W mojej ocenie chyba wygodniej grać bez niego, bo ręce nie drętwieją na leżąco tak szybko.
W mojej ocenie chyba wygodniej grać bez niego, bo ręce nie drętwieją na leżąco tak szybko.


@Pouty: To ja mam zupełnie odwrotnie, z gripem mogę siedzieć naprawdę długo i nie odczuwam żadnego dyskomfortu, z kolei bez niego zależnie od ułożenia ciała ~40 minut i już łapy zaczynają drętwieć.