Wpis z mikrobloga

@thyger909 Jesteś kolejnym dowodem na to, że rady normictwa "wyjdź do ludzi" są bezwartosciowe i oderwane od rzeczywistości. Skoro ekspedientki nie zadadzą sobie trudu odpowiedzenia dzień dobry, mimo że to ich praca, to co nam, przegrywom, da wyjście do ludzi? Możesz być pewnym, że gdy chad wejdzie do sklepu, to ekspedientki przywitają się jako pierwsze, z uśmiechem na ustach i mokrych majtkach. Niestety jesteśmy postrzegani przez pryzmat genów, które otrzymaliśmy przy urodzeniu.
@Dzien_dobry_bardzo nie jestes przegrywem to wszystko jest w twojej glowie. Jak bedziesz tak o sobie myslal to bedzie sie w tobie budowac coraz wieksze (błędne) przekonanie ze faktycznie jestes przegrywem. Jezeli masz kompleksy to sory ale musisz wziac sie w garsc. Czytaj ksiazki ktore cos wniosa pozytywnego, chodz na basen, silownie znajdz pasje. Uwierz mi zycie moze byc znacznie przyjemniejsze niz sobie mozesz wyobrazic. Po prostu sposob w jaki aktualnie patrzysz jest
@soshiu Książki o samorozwoju nic nie dają, to dawanie przegrywom złudnej nadziei i zarabianie na ich, chęci wyjścia z przegrywu, chociaż ja takowe książki ściągnąłem z Internetu, za darmo. One co najwyżej mogą pomóc normikom, mi nie pomogły, mimo że czytać ze zrozumieniem umiem i to całkiem nieźle. Mam pasję piłkę nożną, na siłownię chodzę regularnie dzięki czemu mam niezłą sylwetkę, chociaż gdybym nie miał przegrańczych genów, to po takiej pracy którą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzien_dobry_bardzo: @thyger909: chłopaki. Bo źle to robicie. Nie podajcie cicho dzień dobry patrząc w ziemię tak jakby robiliście to od niehcenja. #!$%@? się do sklepu nabierasz powietrza i mówisz głośne DZIEB DOBRY szukajc wzroku ekspedientek. I tyle. Ale nie katuj ich tym codziennie bo dla nich takie mówięnie tego każdemu klientowi jest męczące. Trochę zrozumienia. #!$%@? tam za grosze a klienci czasem są burakami
@soshiu: Jesteś dobrym człowiekiem, bezinteresownie chcesz, by wiodło mi się w życiu, mimo że mnie nie znasz. Dziękuję. Jeśli istnieje niebo i piekło, przybliżyłeś się tym uczynkiem do nieba.

@zosiasamosia1: Przecież kobiety lubią buraków i chamów, ciągnie ich do złoczyńców.