Wpis z mikrobloga

Mirki z Warszawy, mam do Was prośbę. Dzisiaj w nocy ukradziono mojej znajomej samochód z garażu w Pruszkowie - BMW X3, nr rejestracyjny WPR7728F. Całkiem prawdopodobne że auto "stygnie" gdzieś w Warszawie. W związku z tym gdyby ktokolwiek widział gdzieś to auto to proszę o kontakt. Prosiłbym też o plusy, żeby więcej osób zobaczyło.

#kradziez #zalesie #zlodzieje #warszawa #pruszkow
Daroo24 - Mirki z Warszawy, mam do Was prośbę. Dzisiaj w nocy ukradziono mojej znajom...

źródło: comment_yAydi9FUcFS5oCqtoGZguhHiWOObmht0.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@LewaRenkaBoga korzystałeś kiedyś z takiego ubezpieczenia? Żeby odzyskac pełna sumę z reguły trzeba się bujać po sądach i tracic czas i nerwy. Teraz klientowi odmowili, powód? Policja w Warszawie źle prowadziła śledztwo. I weź się teraz baw człowieku
  • Odpowiedz
I dla tego jak miałem 18 lat i zrobiłem prawo jazdy to postanowiłem szukać pracy w której masz samochód Sluzbowy.
W dupie mam kradzież, usterki, awarie przeglądy i stłuczki. Paliwo na kartę flotowa, myjnia tez. Polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz
@Daroo24: no wartosc sentymentalna. Masz np takie vw scirocco na fakturze w 2009 full opcja 200kpln teraz wg ubezpieczyciela mimo nowych opon, hamulcow zawieszenia bym dostal ~30-35k pln gdzie po 35k chodza na allegro niekoniecznie dobre sztuki. Auto jest juz nieprodukowane, jedyne w swoim rodzaju i cena sie jakis czas temu za dobra zadbana sztuke zatrzymala >40k
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: też nie czaję ludzi, którzy się spuszczają do "odszkodowań" - chyba za nudne życia mają, że chcą marnować czas, jak w tym przypadku, na chociażby kupno nowego auto, rejestracje, itd...
To samo z debilami, którzy się cieszą, że ktoś w nich wjechał, bo hehe, za darmo ma nowy zderzak...
  • Odpowiedz
@Daroo24 sory ale to twoja znajoma nie moja więc sam szukaj, jak nie ma tu konta to czemu mamy jej pomóc? Może zaczniemy szukać wszystkich skradzionych samochodów
  • Odpowiedz